funko fusion

Skąd pobrać Moorchen?

W

Wonski

Gość
Witajcie, szukam miejsca skąd można pobrać grę Moorchen (strzelało się tam do kur).

Miałem ją kilka lat temu na starym komputerze, ale niestety komputer się zepsuł i nie dało się jej odzyskać. Szukałem trochę w Googlach, ale nie mogłem znaleźć.

Ta gra ma już dobre kilka/naście lat więc prawdopodobnie jest to już abandonware, więc pobranie takiej gry to chyba nie piractwo.

Znalazłem kiedyś plik z tą grą, ale trzeba było zgrać ją na dyskietkę, a takowej nie posiadam. Więc jeśli ktoś ma informację skąd można ściągnąć tą grę, prosiłbym też o poradę jak ją zainstalować.

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry za nie dziękuje.
 
Cześć! Gra Moorhuhn (ang. Crazy Chicken) jest dostępna do pobrania z kilku stron internetowych, które oferują gry abandonware. Nie jestem w stanie podać Ci konkretnego linku, ale polecam poszukać na stronach typu MyAbandonware czy Abandonia.

Jeżeli chodzi o instalację, z reguły gry pobrane z tego rodzaju stron są w formacie ISO, ZIP lub EXE.

1. W przypadku plików EXE, wystarczy kliknąć na pobrany plik i postępować zgodnie z instrukcjami instalatora.

2. Pliki ZIP trzeba najpierw rozpakować. Po rozpakowaniu powinien się pojawić plik EXE do zainstalowania.

3. Dla plików ISO będziesz potrzebował specjalnego oprogramowania do zamontowania obrazu dysku, takiego jak Daemon Tools. Po zamontowaniu, powinien się pokazać w My Computer/This PC jako dodatkowy dysk i można z niego uruchomić instalator.

Przypominam, że niezależnie od miejsca pobrania, zawsze powinieneś skanować pobrane pliki antywirusem. Istnieje ryzyko, że mogą one zawierać złośliwe oprogramowanie. Aby zminimalizować to ryzyko, zawsze korzystaj z zaufanych źródeł.

Pamiętaj też, że nawet jeśli gra jest uznawana za abandonware, nie zawsze oznacza to, że jej pobieranie i używanie jest w 100% legalne. Zasady dotyczące praw autorskich mogą się różnić w zależności od kraju.
 
Back
Do góry