funko fusion

Strzelanki Showmatch TF2?

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
W zeszłym roku organizowaliśmy różnego rodzaju mecze dla administracji a także społeczności GB. Myślę, że warto byłoby kontynuować tradycję i ponownie zacząć coś takiego organizować.
Proszę o sugestie oraz zgłaszanie się chętnych w tym temacie ;)
 
Jak dla mnie bomba, wypadałoby zrobić jakąś reklamę na serwerze żeby więcej osób o tym wiedziało bo znaczna część graczy nie wchodzi na forum. Można również zrobić jakiś mały turniej administracja vs gracze 6vs6 lub 9vs9.
 
Można 9vs9 ale administracja vs gracze moze nie wypalic... poniewaz lepsi gracze z serwera sa adminami ... moge ogarnac team z ktorym ja i emperot gralismy na turnieju i mozemy zagrac przeciwko administracji i graczom z serwera w trybie 9vs9 lub 6vs6.
Jakby cos to pisac to ogarne ekipe :)
 
Ja nie bym mógł wziąć udziału ze względu na mój "szybki" internet.
Myślę,że bany dobrze kombinuje :P Można by było zrobić taki mix admini z graczami,żeby gracze mieli jakieś szanse,ale nie jest wykluczone,że przegrają.
Więc jak już na górze napisałem,chciałbym ale nie mogę wziąć udziału :(
 
No i jako że się pięknie zdarzyło że mamy nowych adminów :D to powinniśmy już zacząć konkretnie coś ustalać. Myślę że składy 9v9 Admini vs Gracze da się złożyć. Tak więc proponuje wstępne zapisy / IMO news na stronie głównej z jakąś rejestracją by lepiej podziałał :)
 
Back
Do góry