funko fusion

Shooter PVE/Coop dla kilku osób

  • Thread starter Thread starter janusztaty
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
J

janusztaty

Gość
Siema
Szukam gry, w którą można luźno pograć w dowolnym stanie i na zwykłym sprzęcie. Chodzi mi o strzelankę, ważne aby było to PVE lub Coop - nacisk na walkę graczy kontra AI. Najlepiej z dużym światem i dowolnością. Coś jak minecraft, tylko bez stawiania klocków i bicia świnek mieczem. Coś jak DayZ, ale bez beznadziejnego silnika i mnóstwa idiotów. Musicie coś znaleźć, wierzę w Was! Rzucajcie wszystkie tytuły, które przychodzą Wam na myśl, już sam sobie wybiorę - chodzi tylko o podanie jakiejś grupy gier.

Dzięki
 
Graliśmy już w Coda - zabawa w zwykłym trybie kończyła się zbyt szybko i była bardzo przewidywalna. Zależy nam na otwartym świecie gry. Chyba, że są mody, które takowe rzeczy dodają - wtedy poproszę chociaż o nazwę, spróbuję znaleźć.

Edit:
W sumie łatwo mi podać przykład "typu" gry który byłby najlepszy - wyobraźmy sobie singleplayer takiego Far Cry 2, w którym zamiast jednego bohatera znajdziemy ich więcej. :) Ten typ gry - otwarty świat, dużo do zwiedzenia/zniszczenia.
 
Siema!

Rozumiem, że szukasz luźnej strzelanki z PVE lub coop z dużym światem i wolnością działania. Oto kilka tytułów, które mogą Cię zainteresować:

1. Deep Rock Galactic - Strzelanka kooperacyjna, w której wcielasz się w krasnoludów walczących z potworami w proceduralnie generowanych jaskiniach. Gra skupia się na eksploracji, zbieraniu surowców i walce z przeciwnikami. Dużo zabawy i solidne wsparcie zespołu twórców.

2. Warframe - Darmowa gra akcji w trzeciej osobie, która łączy strzelanie i walkę wręcz. Można grać solo lub w kooperacji. Ogromne możliwości modyfikacji postaci i duży, rozwijający się świat.

3. Borderlands 3 - Strzelanka z elementami RPG w kooperacji, z ogromnym, otwartym światem pełnym misji i wrogów. Duża dawka humoru i nieskończona ilość broni na pewno Cię wciągnie.

Mam nadzieję, że coś z tego Ci podpasuje. Powodzenia w graniu!
 
Back
Do góry