funko fusion

MMORPG Serwer roku 2011 by GamesBoard.pl

D

Dodatek

Gość
Jako iż kończy się nam rok 2011 postanowiłem, abyśmy rozpoczęli wybieranie najlepszego serwera roku.

Który serwer Twoim zdaniem zasługuje na miano "Najlepszy serwer roku 2011 by GamesBoard.pl"?
Na którym serwerze grało/gra Ci się, w roku 2011, najlepiej?
Jak do pracy nad serwerem podchodziła/podchodzi administracja?
Co sobie w nim cenisz?
Dlaczego właśnie on?

Zbierzmy opinię od wszystkich użytkowników i pokażmy polskiej scenie prywatnych serwerów, który z nich powinien kontynuować swoją działalność! Temat zostanie zamknięty dnia 31 grudnia o godz. 18:00.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
Matti napisał:
Fanboy się znalazł xd. Właśnie, że zasługują privy na miano najlepszych serwerów. Swoją drogą privy też przyczyniają się do rozszerzania społeczności WoWa co w ostateczności przekłada się na zyski Blizzarda.

Matti, chyba coś pokręciłeś xd
Blizzard stara się ze wszystkich możliwych stron, aby gracze grali tylko na globalu. Ciągle dodaje jakieś nowości związane z kilkoma dniami darmowej gry, aby wszyscy mogli zobaczyć jak miłe i ciekawe jest lvlowanie właśnie na oryginalnych serwerach. Natomiast privy oferuje praktycznie darmową grę w podobnych patchach, gdzie czasami gra wydaje się całkiem lepsza i to nam wystarcza. Jednak gdy spróbujemy gry na globcu, każdy zastanowi się nad kupnem dodatków i prepaidów.
 
Mnie chodzi dokładniej o tworzenie się społeczności wokół WoWa. Jeżeli jest duża społeczność to i wpływy z niej są duże. Ciekawi mnie tylko jak duży wpływ na reklamę WoWa mają prywatne serwery i czy w ogóle mają. Bo można by na ten temat całkiem fajną pracę napisać :P. Chodzi o to czy privy czerpią tylko i wyłącznie z dotychczasowego dobytku społeczności WoWa czy może rozszerzają ją dając dodatkową reklamę i zbierając nowych graczy do świata Warcrafta.
Temat faktycznie wydaje się być ciężkim do rozgryzienia ale wydaje mi się, że obie (privy i glob) strefy się zazębiają.

Wróćmy jednak do głównego tematu.
Ja pisałem, że hellground.
 
Społeczność wokół WoWa się tworzy, oczywiście. Ale jaki z tego pożytek ma sama firma, od której uciekają ludzie, chcący wyrwać się od płacenia i zapomnieć chociaż przez
chwilę o obowiązku pilnowania rachunków w domu- krótko mówiąc chcą zapomnieć o życiu doczesnym? Przecież to jest oczywiste, że człowiek będzie szukał alternytywy. Taką z pewnością znajdzie grając na prywatnych serwerach - jest wolny od myślenia o tym. To tak, jakby sprawić sobie siłownię w domu - na samym początku oczywiście trzeba liczyć się z kosztami, ale więcej stracisz płacąc miesięczny abonament w mieście.
Gra ma dostarczać wiele radości, a nie dodatkowo obciążać. Priv bardzo dobrze skonfigurowany jest zbliżony do globca i w sumie nie ma wielkiej różnicy między nimi.
 
Chamidło napisał:
Priv bardzo dobrze skonfigurowany jest zbliżony do globca i w sumie nie ma wielkiej różnicy między nimi.

To prawda. TBC i Wotlk jest już świetnie znane devom pracującym na privach. Nie długo wejdzie MoP, a za tym idzie nauka Cata i początkowe wprowadzanie go na scenę prywatnych serwerów. Z resztą, nie oszukujmy się. Już wiele nieotwartych privów pracuje nad cata i stara się o jak najmniejszą ilość bugów.<br /><br />-- 31 gru 2011, 21:43 --<br /><br />Liczba wymienionych serwerów w głosach : 1
Liczba głosów : 2
Ogłaszam iż serwerem roku 2011 by GamesBoard.pl zostaje HellGround!

Uważam iż zainteresowanie WoWem na naszym forum jest bardzo mało, aczkolwiek jestem dobrego zdania i uważam, a że w 2012r. to się zmieni na lepsze i dojdzie do nas więcej użytkowników grających w tą grę.
 
Back
Do góry