funko fusion

Strzelanki Serwer GB.pl

J

JDabrowsky

Gość
Witam!
Zobaczywszy iż nasze forum ma serwer w ET (moja pierwsza gra FPS ;P) postanowiłem pobrać Wolfensteina i powspominać stare czasy. Oprócz tego iż mało osób gra na naszym serwerze (co trzeba zmienić, zapraszam wszystkich użytkowników na serwer) to chciałbym dodać że jest on wysoko rozbudowany. Wgrana jest dobra muzyka przy której fajnie się gra (gdy usłyszałem 40-1 Sabatonu to płakałem :)). Wprost polecam Wolfensteina i NASZ serwer z którego jestem dumny :)!!
 
Nasz serwer powoli chyba ma się coraz lepiej. Niedawno jak wchodziłem wieczorem i trafił się jeden przeciwnik to był event że hej ;)
Znam polski serwer gdzie jest 30 slotów i się czeka po pół godziny na wejście, więc może ogólnie nie jest tak źle z tą sceną ;)
 
Heh, może i kulało, ale brak supportu pb utrudnił znacznie życie graczom, bo i tak trzeba rejestrować etkey'a, niestety teraz bez pb najczęściej trzeba go sobie samemu stworzyć, na co wielu ludzi nie ma ani sił, ani wiedzy. Poza tym chyba nie jest najgorzej, na xfire wyniki dla et nie są wcale najgorsze jak na tak starą grę (chociaż z top10 już dawno znikneła, a była tam prawie 2 lata odkąd mam xf).
A co do serwera, sorry Matti, ale jak bardzo bym nie lubił et, nq po prostu nie mogę zdzierżyć ;p Może poeksperymentuj z modami jeśli nie będzie ludzi, nq nie jest jedynym wyjściem ;]
 
za czasów jaymoda było dobrze ale przecież przez ostatnie miesiące próbowaliśmy wszystkiego od pro przez jakiś chaos mod który też miał być końcu zostało na NQ :/

Nawet osoby które zrzuciły się na serwer na nim nie grają :/ Może i jest stabilny ale pusty :/ Trzeba coś z tym zrobić bo jak na razie wywaliliśmy kasę w błoto :/
 
Obawiam się że ciągłe zmiany modów konfiguracji itp raczej psują niż poprawiają.

Może zacznijcie od poprawienia waszej osobistej frekwencji bo nie pamiętam kiedy was widziałem grających ostatnio.
Mówiłem ostatnio Mattiemu żeby dać dział po angielsku na forum, bo pojawiają się obcokrajowcy, niestety nie udało się.
Dogranie nowych map trwa długo bo Matti nie ma czasu. Rotacja po wgraniu się wykrzacza - Matti nie ma czasu. Jaki super mod nie będzie dalej będzie 0 playerów, skoro nikt się nie ma czasu zajmować serwerem.

A co do wyboru moda, serwery na których jest duża frekwencja wydaje mi się że najczęściej stoją na NQ, nie będę pisał adresów żeby nie reklamować :p

Btw. Udało się wgrać stargate 1945 o które prosił Adrian77?
 
ja mam pomysł;) grać, grać i grać.

Więc KacPeruS zacznij się pojawiać na serwerze, bo jesteś najdłużej nie widzianym headadminem ;)
Przy okazji co z bobkiem, bo wszędzie widnieje jako admin a na forum ani na serwerze nie było go od początku wakacji chyba.

Przewijają się ludzie, którzy wchodzą z listy serwerów i jak jest pusto to idą gdzie indziej, jak jest granie to zostają.
Nawet jak będziemy reklamować serwer a nikt nie będzie grał to nikt na nim nie zostanie.

Mam pomysł żeby zacząć umawiać jakieś mecze, myślę że osoby które są w stanie się zgadać na jakiś termin i pograć to ja, wiśnia, kac, beatus, adrian77, być może M&M's, pewnie tymbark, może Vane, więc ogarnijcie się z Mattim, zgarnijcie Battle i tych co się deklarowali że zagrają czyli ShaDow i bodajże AIFAM, ustalcie termin któregoś dnia wieczorem np czwartek od 20.30 i grajmy, parę razy powtórzymy i może znajdą się ze 3 nowe duszyczki do grania :D

Na koniec moim skromnym zdaniem niech Matti poustawia g_msg na "odwiedź gamesboard.pl" i inne co były po polsku i po angielsku; na forum dział po angielsku, a w nim regulamin, rozpiska leveli i wzory podań po angielsku.

a co do modów: Pro to chyba ciężko wypromować, jaymod mi się nie podoba i chyba wielu innym osobom też, co było widać jak były dwa serwy równocześnie, wróciło WR i powoli na jayu został tylko m&m's i majkel czasami. Ewentualnie nitmod, ale wydaje mi się że na razie powinniśmy zostać przy nq (może jakieś urozmaicenia w stylu double jump na niektórych mapach, może friendly fire off i bez botów, może ustawić że jak gracz dostaje heady to nim "trzęsie", ale to też wydaje mi się że stopniowo - jak już zacznie ktoś obcy w ogóle grać)

Edit: firendly fire i boty off to z drugiej strony coś co może od razu ściągnąć ludzi, bo takich serwerów jest niewiele. Do tego może ograniczenie liczby medów na team, albo rozwiązanie które widziałem gdzieś chyba na UJE, med nie ma thompsona/mp40 dopóki go nie podniesie i startuje z samą klamką ale to już nie wiem czy wykonalne w naszym zakresie.
 
Ja tam mogę zagrać Tylko musiał bym ściągnąć ET.. Jak coś napiszcie kiedy, najlepiej pasowało by mi w weekend ;p
 
Back
Do góry