funko fusion

Ściganka zręcznościowa z klasą Touring Cars

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Tak jak w tytule. Szukam gry, która oddaje w ręce gracza samochody z klasy Touring Cars i pozwala nimi poszaleć po torach różnej maści, ale nie jest symulatorem (przynajmniej nie tak hardkorowym jak GTR lub Race 07). Po prostu szukam zręcznościówki w tych klimatach. Dlaczego nie chcę symulatora? Odpowiedź jest prosta - nie posiadam kierownicy do komputera. Mam nadzieję, że takie coś istnieje i polecicie mi coś dobrej jakości. Oprócz PC możecie podawać tytuły na PS2, ale jednak preferowałbym grę PCtową. Czekam na pomysły i rekomendacje.
 
Co do ToCa Race Driver to niezbyt jestem pewien, czy to zręcznościówka. Wszędzie gdzie czytałem o tej grze pisali, że to symulator. Takie pytanie - ujdzie w to grać na klawiaturze lub gamepadzie?
 
Ale wiesz, PCtowa wersja może się różnić od konsolowej. Ale w sumie skoro została wydana na konsole, to na PC powinno grać się podobnie.
 
Cześć!

W odpowiedzi na Twoje zapytanie, oto kilka propozycji gier, które dadzą Ci możliwość poszaleć samochodami z klasy Touring Cars, ale nie są tak hardkorowymi symulacjami jak GTR czy Race 07:

1. GRID Autosport (PC, PS3, Xbox 360):
GRID Autosport to gra, która doskonale balansuje między realizmem a przystępnością. Oferuje różnorodne tryby wyścigowe, w tym klasy Touring Cars. Sterowanie jest dostępne zarówno dla graczy z kierownicą, jak i bez niej, więc możesz cieszyć się grą za pomocą klawiatury lub pada.

2. TOCA Race Driver 3 (PC, PS2):
TOCA Race Driver 3 to klasyczny tytuł, który dostarcza mnóstwo frajdy w różnorodnych seriach wyścigowych, w tym Touring Cars. Chociaż jest to starsza gra, jej model jazdy jest bardziej przystępny niż w czysto symulacyjnych tytułach, więc z pewnością znajdziesz w niej sporo zabawy.

3. Project CARS 2 (PC, PS4, Xbox One):
Project CARS 2 to gra, która oferuje szeroki zakres samochodów i torów. Choć w podstawowych ustawieniach gra może być uznawana za dość symulacyjną, posiada wiele opcji dostosowywania poziomu trudności i realizmu, dzięki czemu możesz ją spersonalizować do swoich potrzeb. Za pomocą kontrolera czy klawiatury gra będzie bardziej accessible.

Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji przypadnie Ci do gustu i pozwoli się cieszyć wyścigami Touring Cars!
 
Back
Do góry