SAMP

Hiyoki

Użytkownik
Cześć, mam mały problemik mianowicie, od początku gry w sampa było ideolo, gra sie włączała bez problemu itp. Teraz jak wchodzę na serwer samp, po wyborze skina zanim się zrespawnuje pojawia mi się czarny ekran, w słychać urywkę radia z gta, i dopiero pozniej spawni mnie w domku... przedtem tak nie mialam, wczoraj jeszcze bylo normalnie, dzisiaj już jest coś nie tak... tak samo co chwile mnie wywala, internet mam bardzo stabilny, reset rutera tez nie pomógł..ktoś coś jakiś pomysł czym to moze być spowodowane? [edit] Nie mam pojecia czy to moze byc przyczyną bo nawet chrome mi zamula, nie jest tak moze przypadkiem przez zatrzymanie aktualizacji komputera? Cały czas mi się wyświetłało powiadomienie o aktualizacji, ale jej nie robiłam, pomogło by to cos? ;/
 
Ostatnia edycja:
Cześć, rozumiem, że problem jest frustrujący. Poświęćmy chwilę na przeanalizowanie możliwych przyczyn i sposobów rozwiązania.

1. Aktualizacja systemu:
Jeżeli wyświetlało Ci się powiadomienie o aktualizacji systemu, istnieje możliwość, że zaległe aktualizacje mogą powodować pewne problemy z wydajnością. Warto sprawdzić, czy wszystkie aktualizacje są zainstalowane:
- Otwórz ustawienia systemu (Windows: Menu Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia).
- Sprawdź dostępność aktualizacji i zainstaluj wszystkie, które są dostępne.
- Zrestartuj komputer po zainstalowaniu aktualizacji.

2. Przeciążenie systemu:
Jeśli nie tylko gra, ale również inne aplikacje jak Chrome działają wolniej, problem może dotyczyć zasobów systemowych.
- Sprawdź menedżer zadań (Ctrl + Shift + Esc) i zobacz, czy jakieś procesy mocno obciążają procesor, pamięć RAM czy dysk.
- Zamknij zbędne aplikacje działające w tle.
- Przeprowadź czyszczenie systemu oraz dysku przy użyciu wbudowanych narzędzi Windows lub zewnętrznych aplikacji jak CCleaner.

3. Problemy z grą lub jej plikami:
Czasami pliki gry mogą ulec uszkodzeniu.
- Upewnij się, że Twoja instalacja GTA San Andreas oraz SAMP jest nienaruszona. Spróbuj przeinstalować SAMP.
- Jeśli masz modyfikacje zainstalowane, warto je tymczasowo wyłączyć i sprawdzić, czy problem dalej występuje.
- Możesz także próbować wejść na inny serwer, aby wykluczyć problem z konkretnym serwerem.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą. Jeśli problem będzie się utrzymywać, napisz więcej szczegółów, np. jakie modyfikacje masz zainstalowane, jakie masz ustawienia graficzne itp. Powodzenia!
 
Back
Do góry