funko fusion

Samochodówka dla 3-4 latka

  • Thread starter Thread starter tkochanowski
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

tkochanowski

Gość
Cześć!

Szukam prostej gry samochodowej dla 3,5 latka. Nigdy nie grał w gry komputerowe więc musi być coś bardzo intuicyjnego i prostego, by się nie denerwował. Jakieś pomyły?

Gra na PC, zamierzam kupić kontroler. Tylko nie wiem jaki jest dla dziecka najlepszy. Poradzicie?

TomeK
 
Może TABLE TOP RACING, microautaka ścigają się po zaimprowizowanych torach w kuchni, w warsztacie. Dodatkowo można atakować przeciwników. Myślę że dziecko spokojnie sobie z tą grą poradzi,
 
Dla 3,5 latka polecam kupić piłkę i wyjść z nim na dwór, a nie od najmłodszego szerzyć u niego przymus ze świata w strone komputerów.

Polecam, stosowałem na samym sobie :)
 
Cześć TomeK,

Dla tak małego dziecka polecam naprawdę proste gry, które nie będą celowały w jak najbardziej realistyczne odwzorowanie jazdy, ale raczej skupią się na przyjemności z gry. Wśród tytułów, które mogą spełnić Twoje wymagania, warto rozważyć:

1. Hot Wheels: Unleashed – bardzo intuicyjna gra, w której dzieci sterują samochodami Hot Wheels. Jest prosta w obsłudze i oferuje jasne wizualizacje, które są atrakcyjne dla dzieci.

2. Crash Team Racing: Nitro-Fueled – to kolorowa gra wyścigowa z prostymi sterowaniem. Co ciekawe, możesz w nią grać razem ze swoim dzieckiem, ponieważ oferuje tryb dla 2 graczy.

W kwestii kontrolera, większość gier na PC obsługuje kontroler od konsoli Xbox, więc to może być dobry wybór. Ponadto, kontrolery Xbox są dostępne w różnych rozmiarach, więc możesz wybrać mniejszy model dla dziecka.

Pamiętaj jednak, że gry komputerowe powinny być tylko jednym z wielu sposobów spędzania czasu przez Twoje dziecko - równie ważne są inne formy aktywności.
 
Back
Do góry