funko fusion

Saints row IV - program przestał działać

S

sebro321

Gość
Witam. Dzisiaj na steamie zakupiłem Saints row IV. Pobrałem , zainstalowałem i wszytko fajnie chodziło , do czasy gdy wszedłem w gre. Mój laptop nie należy już do najlepszych ale i nie do najgorszych. Mianowicie chodzi o te , że gdy wejdę do gry i ustawie grafikę na najniższą to gdy chce zapisać zmiany , nagle pojawia się czarny ekran i nic się nie dzieje. Jedynym sposobem na wyłączenie gry jest wtedy uruchomienie menadżera zadań , i wtedy wyskakuje komunikat: Saints row IV.exe przestał działać .... proszę powiedzcie mi jak ja mam to naprawić . Od razu dopowiem że robiłem już reinstal i sprawdzałem spójność plików i nic ... nie wiem co mam robić ;(
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z grą Saints Row IV na swoim laptopie. Postaram się pomóc jak najlepiej.

Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować:

1. Aktualizacja sterowników karty graficznej
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta swojej karty (np. NVIDIA, AMD, Intel) i pobierając najnowsze sterowniki.

2. Zmienienie ustawień uruchamiania gry
Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry Saints Row IV.
- Wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz np. Windows 7.
- Zaznacz również "Uruchom ten program jako administrator".

3. Wyłączenie dodatkowych programów
Spróbuj wyłączyć wszystkie niepotrzebne programy działające w tle, które mogą obciążać system. Czasami inne aplikacje mogą powodować konflikty z grą.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą rozwiązać problem. Jeśli problem nadal będzie występował, daj znać!
 
Back
Do góry