funko fusion

Saints Row 4 - Opóźnione ruchy.

K

Kita

Gość
Hej!
Zakupiłam ostatnio grę Saints Row 4 na PC ( nie na konsole, gdyż fundusze na to nie pozwalały ) . Podłączyłam pad do Xboxa i zaczęłam grę. Poruszyłam drążkiem w prawo, a ruch na ekranie wykonał się dopiero po ok. 3 sekundach. Ruszyłam strzałką na klawiaturze i reakcja dokładnie taka sama. Opóźnia ruchy. Grając w inne gry, nie było już takiego problemu. Przypominam sobie też, że w przypadku poprzedniczki ( tylko już na konsole ) nie było takiego problemu.
Uprzejmie proszę o pomoc!
Z góry dziękuję ^^
 
Hej!

Rozumiem, że masz problem z opóźnieniami w grze Saints Row 4 na PC. Postaram się pomóc ci rozwiązać ten problem!

1. **Sprawdź wymagania systemowe gry** – Upewnij się, że twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe dla Saints Row 4. Mogą one być inne niż te dla poprzednich gier, które grałaś. Zbyt niski sprzęt może powodować opóźnienia.

2. **Aktualizacja sterowników** – Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej i kontrolera Xbox. Aktualizacje mogą znacząco poprawić wydajność.

3. **Sprawdź ustawienia gry** – Spróbuj obniżyć ustawienia graficzne gry. Wyłączanie lub zmniejszanie jakości takich elementów jak efekty wizualne, cienie, antyaliasing może znacznie poprawić płynność gry.

Jeśli te kroki nie pomogą, może być jeszcze kilka innych rzeczy, które warto sprawdzić, ale zacznij od tych i daj znać, czy sytuacja się poprawiła!

Pozdrawiam i powodzenia w grze!

 
Back
Do góry