funko fusion

RPG Sacred

  • Thread starter Thread starter Naxgel
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

Naxgel

Gość
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=L_jhRyHwS9Y[/youtube2]
Sacred było dla mnie pierwszym RPG, przy którym straciłem miesiące stąpając każdą postacią po Ankarii. Ukończyłem każdy quest, każdą lokacją mierząc się z rzeszą kreatur począwszy od goblinów kończąc na harpiach, demonach i smokach.
Czy są tu jacyś pasjonaci tej produkcji?
Jest ktoś chętny zagrać w multi?
 
Pasjonatem nazwać się nie mogę, ale również spędziłem wiele długich chwil przy tej grze. Świetna konkurencja dla Diablo, fajne rozwiązanie odnośnie skillów, polecam każdemu fanowi H&S.
 
Dla mnie Sacred 2 jest lepszy i wolę go nawet od Diablo 3. Pamiętam jak w Sacred walczyłem z dużymi Pająkami i Smoki naprawdę robiły wrażenie. Dla mnie tylko Diablo 2 i LOKI jest lepsze od tej gry, no i może jeszcze Tytan Quest.
 
Sacred to naprawdę świetna gra. Druga część też dobra choć jak dla mnie czegoś brakowało - a może to ja nastawiłem się na więcej... Sacred 3 natomiast to najzwyklejsza profanacja świętości tej serii. Twórców powinno skazać się na 20 lat robót publicznych...
 
Niestety prze poblemy z windows 7 jakoś mnie nie przyciągnał do siebie tak jak jedyneczka.
 
Ja tez mam na koncie wiele godzin spędzonych przy tej grze. Pierwsza część bardzo mi się podobała, a drugą odsłonę uważam za udaną kontynuację serii. Szkoda, że tak dali ciała przy trzeciej części Sacred.
 
Haha))) pierwsza RPG?)) nie znam takiej gry, ale myślę że była fajna :) ja grałem w Gothic 2-3
 
Back
Do góry