funko fusion

Problem RUST- nie włącza się

O

oneshot666

Gość
Witam,kupiłem dzisiaj grę Rust i jak normalny człowiek po pobraniu chciałem ją odpalić..

Jednak..

Nic się nie dzieję..

Po odpaleniu gry mam do wybrania 3 opcje

- Zagraj w Rust

- Rust(directX9)

-Rust(directX12)



Próbowałem wszystkich opcji i zupełnie NIC się nie dzieję..

Gra się nie uruchamia,zero reakcji..



Ale kiedy próbuję odpalić - Rust(directX9) wyskakuję błąd "Pamięć nie może być written"



Próbowałem przeinstalować grę-nie pomogło.Nie mam pojęcia o co chodzi i mam nadzieję,że ktos mi pomoże..

*Specyfikacja mojego komputera

-Procesor - i5 4460 3.20GHz

- 8gb ramu

- Karta graficzna - nvidia gtx 960 4gb

-Płyta główna - ASRock B85M Pro3



Posiadam również .NET Framework 4.5

Antywirus : Norton 360



Proszę o pomoc !
buzka.png
 
Witaj! Rozumiem, że napotkałeś problem z uruchomieniem gry Rust. Poniżej przedstawiam kilka kroków, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

1. **Sprawdź minimalne wymagania gry**:
- Twoja specyfikacja wygląda dobrze, ale upewnij się, że wszystkie wymagania są spełnione. Możesz to sprawdzić na stronie producenta gry.

2. **Aktualizuj sterowniki graficzne**:
- Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej. Możesz je pobrać ze strony producenta (NVIDIA).

3. **Zaktualizuj DirectX**:
- Spróbuj zaktualizować DirectX do najnowszej wersji. Możesz to zrobić korzystając z oficjalnej strony Microsoftu.

4. **Wyłącz antywirus**:
- Tymczasowo wyłącz program Norton 360 i spróbuj uruchomić grę. Czasami programy antywirusowe blokują niektóre pliki gier.

5. **Zaktualizuj .NET Framework**:
- Upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję .NET Framework. Możesz ją pobrać i zainstalować ze strony Microsoft.

6. **Uruchom jako administrator**:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie gry i wybierz „Uruchom jako administrator”.

7. **Zainstaluj aktualizacje systemu Windows**:
- Upewnij się, że Twój system operacyjny jest w pełni zaktualizowany.

8. **Weryfikacja integralności plików gry**:
- Jeśli używasz platformy Steam, przejdź do biblioteki, znajdź grę Rust, kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz „Właściwości”, a następnie „Pliki lokalne” i „Sprawdź integralność plików gry”.

9. **Spróbuj wyczyścić folder cache gry**:
- Przejdź do folderu, w którym zainstalowana jest gra i poszukaj folderu o nazwie „cache”. Usuń jego zawartość. Upewnij się, że gra jest zamknięta przed wykonaniem tej operacji.

10. **Sprawdź dzienniki systemowe**:
- Użyj narzędzia Podgląd zdarzeń w systemie Windows, aby sprawdzić, czy pojawiają się jakieś konkretne błędy związane z uruchamianiem gry.

Jeżeli żadna z powyższych metod nie zadziała, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta gry, opisując szczegółowo problem oraz kroki, które już podjąłeś.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci rozwiązać problem i będziesz mógł cieszyć się grą. Powodzenia!
 
Back
Do góry