funko fusion

MOBA Runy

  • Thread starter Thread starter Dodatek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

Dodatek

Gość
Jak to wygląda sprawa z wyborem run? Mamy przecież rózne postaci, sporo osób buduje się podobnie, ale każda z nich ma inne statystyki. Mniejsza jednak o to. Jak powinny wyglądać runy pod ap/ad? Jakie propozycje, podpowiedzi?
 
Najlepiej robić uniwersalne, ja mam dwie strony
AP - używam na mid/jungle/support/top
AD - używam na jungle/adc/top

cZccYvu.jpg
 
Opłaca się kupować tylko Tier 3 więc od razu sobie przefiltruj i z nich wybieraj. Chyba że chcesz na jakąś konkretną postać, w takim wypadku możesz sprawdzić jakie runy kupić w buildach (np. na mobafire.com)
 
Nie rozumiem tylko tego att speed w runach AD, a reszte można polecić - są uniwersalne. Zamiast szybkosć ataku warto zakupić marki (czerwone runy) wyłącznie +0,95 att dmg, a quinty (te największe runy, których na 30 lvlu jest 3) pod armor penetration +2,56 arm penetration . Attack speed się sprawdza do paru postaci AD, fakt, ale na początek wspomniane przeze mnie w zupełności wystarczą i są bardziej uniwersalne. Pamiętaj, żeby kupować tylko i wyłącznie tier 3. Na swoim lvlu będziesz miał już parę odblokowanych slotów, ale wszystkie dopiero na 30 albo 27 chyba, nie pamiętam.
 
Wbij 30 i dopiero kupuj runy.
@mysza bawiłem sie kompilatorem run i tak jakoś wyszło xD
 
Z run ad myszy możesz zamienić armor penki na zwykły attack. Lepiej będzie się farmić, ale to już według uznania.
 
Back
Do góry