funko fusion

RPG nowszej daty

E

eMPlay

Gość
Siemka szukam jakiegoś RPG albo lepiej H'n'S tak 2k10+ rok, żeby bez problemów zadziałał na Win 8.
Skyrima i diablo III mam za sobą.
 
Siemka! Mam dla Ciebie kilka propozycji gier RPG oraz Hack and Slash, które powinny bez problemu zadziałać na Windows 8 i które zostały wydane po 2010 roku.

1. Path of Exile - To darmowy Hack and Slash, wydany w 2013 roku. Gra jest regularnie aktualizowana i posiada dużą społeczność. Świetnie się sprawdzi, jeśli szukasz intensywnej akcji i skomplikowanego systemu rozwoju postaci.

2. Dark Souls III - Wydany w 2016 roku, ta gra oferuje mroczną atmosferę i wymagającą rozgrywkę. Chociaż to nie jest stricte Hack and Slash, elementy RPG są bardzo mocne, a trudność gry daje dużo satysfakcji.

3. Grim Dawn - To kolejny świetny Hack and Slash, wydany w 2016 roku. Gra ma niesamowity klimat i dużo systemów, które pozwalają na zróżnicowany rozwój postaci. Jeśli spodobało ci się Diablo III, Grim Dawn będzie dobrą alternatywą.

Każda z tych gier oferuje coś unikalnego, więc jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie. Miłej gry!
 
Back
Do góry