funko fusion

Różne gry

  • Thread starter Thread starter MsJanek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

MsJanek

Gość
Witam mam problem z niektórymi grami ponieważ zmieniłem przez przypadek rozdzielczość w grze na za dużą niż ma mój monitor. Wyskakuje wiadomość 75.0KhZ/60HZ
 
Jeśli gra ci sie nie odpala z tego powodu, to spróbuj wejść tam gdzie ustawiasz zgodność windows i zaptaszkuj odpal gre w 640x480. Wtedy gra ci się odpali w takiej rozdziałce i będziesz mógł zmienić ustawienia.
 
Witam! Rozumiem, że masz problem z ustawieniami rozdzielczości w grach. Oto kilka propozycji, jak to naprawić:

1. Uruchomienie gry w trybie okienkowym:
- Najpierw spróbuj uruchomić grę w trybie okienkowym lub w trybie zgodnym z Twoim monitorem.
- W większości gier można to zrobić przez naciśnięcie klawisza Alt + Enter podczas uruchamiania gry.

2. Resetowanie ustawień gry przez pliki konfiguracyjne:
- Poszukaj w katalogu gry pliku odpowiedzialnego za ustawienia graficzne, często nazywanego settings.ini lub config.cfg.
- Znajdź linie odpowiedzialne za rozdzielczość i ręcznie je zmień na te, które są obsługiwane przez Twój monitor (np. 1920x1080).

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązania pomogą Ci rozwiązać problem z grą. W razie dalszych komplikacji, spróbuj ponownie zainstalować grę lub skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry.

Powodzenia!
 
Back
Do góry