funko fusion

Return to Castle Wolfenstein - problem z uruchomieniem

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
N

ninja666

Gość
Postanowiłem sobie nieco odświeżyć ten tytuł. Zainstalowałem go, lecz gdy uruchamiam grę, robi się ciemny ekran, po chwili szary, a następnie pojawia się typowo windowsowy błąd "Wystąpił błąd i WolfSP.exe musi zostać zamknięty". Mam Windowsa Vista, a dodam, że dokładnie ta sama wersja pod XP działała spokojnie i bez usterek. Czy da się coś zrobić, żeby ruszyło? Nie doradzajcie trybu zgodności, ani uruchamiania jako admin, bo żaden z tych sposobów nie skutkuje.
 
Musi być jakiś sposób, bo ludzie mówią, że RtCW im gładko chodzi na Viście.
 
Nazwijcie mnie idiotą, ale jak w ogóle wyłączyć avasta? Nie widzę nigdzie żadnej opcji. Nawet przez Menedżera Zadań, ani przez msconfig skubany nie daje się wyłączyć.
 
W menedżerze zadań wejdź w zakładkę Usługi, następnie w prawym dolnym rogu okna powinieneś mieć jeszcze raz przycisk Usługi z tą tarczą co odpowiada za uprawnienia administratora - kliknij. Wyskoczy ci okienko z wszystkimi usługami włączonymi i wyłączonymi, a ty poszukaj tej konkretnej dotyczącej avasta. Podejrzewam, że będziesz miał tam kilka "podprogramów" avasta, więc postaraj się wyłączyć wszystkie po kolei. Niektórych nie będziesz w stanie, ale te, co wyłączysz z pewnością wystarczą. Miałem kiedyś tak, że jakąś grę mi antywir blokował i nie mogłem go wyłączyć. Zrobiłem tak jak napisałem wyżej i wszystko działało.
 
Dobra, chyba już nie da się nic z tym zrobić. Nawet po wyłączeniu antywirusa gra się nie uruchamia. Widać muszę obejść się smakiem.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry