funko fusion

Strzelanki Rekrutacja na Head Adminów Team Fortress 2

Status
Zamknięty.
Staż w grze: 1394
Staż na serwerze: Według moich obliczeń (Wiem ze da się łatwo sprawdzić ale jednak) To mam około 409h
Wiek:18
Dlaczego ja: Chciałbym zostać H@ JB ponieważ:
- Dużo na nim grałem i wiem co dobre dla niego
- Regulamin! Nie okłamujmy się... Trzeba go zmienić.
- Dużo grałem w red i wiem ze oni są uparci ale znam sposoby aby było lepiej
- Większość Adminów i graczy mnie szanuje i lubi
- Miałem już u was H@ i wiem z czym to się je.
 
Podanie na admina na serwer 4fun
Staż w grze: 1020 h
Staż na serwerze: gdy jeszcze istniał około 30 h
Wiek: 15
Dlaczego ja: Chciałbym zostać H@ 4funa ponieważ:
- Znam regulamin.
- Często bywam na serwerze.
- Jestem przyjacielski.
- Ogarniam komendy sourcemoda.
 
Podanie na HeadAdmina servera JailBreak TF2
Staż w grze: 1433 godziny
Staż na serwerze: Statystyki były już kiedyś resetowane, chyba nawet nie raz, dlatego też sam nie wiem ile to dokładnie będzie. Wiem za to że jestem jednym z najdłużej obecnie grających na tym serverze, o ile nie najdłużej :P. (nie chodzi o ilość przegranych godzin a o to kiedy w ogóle zacząłem grać na JB) Jeśli macie gdzieś te statystyki to sam chętnie się dowiem.
Wiek: 15 za 3 miesiące, ale jestem pewien że nie zrobią one żadnej różnicy.
Dlaczego ja: Myślę, że w spełnianiu ważniejszych funkcji jestem już sprawdzony, posiadam rangę Administrator na serverze JB, jestem Moderatorem oraz Redaktorem GB i w mojej opinii spełniam obowiązki wynikające z posiadania owych rang. Na serverze jestem raczej lubianym graczem i nie przypominam sobie bym wszczynał jakieś kłótnie, ja raczej staram się je załagodzić. O mojej kulturze osobistej jak i stu procentowej znajomości regulaminu JB może świadczyć też fakt że zdecydowana większość (o ile nie wszyscy) adminów czy osób wyższych rangą "była na tak" w moim podaniu. Okres mojego "administratorowania" trwa już około 6 miesięcy, w tym czasie nie pojawiła się żadna skarga dotycząca mojego działania. (nie licząc jednej, która szybko okazała się bezpodstawna) Przyznaję że w ostatnim czasie moja aktywność jest znikoma, przez pewnego buga straciłem uprawnienia administratora a Logos miał problemy z przywróceniem mi ich ( ;) ), potem to już święta, no a święta to sprzątanie i pomaganie. A co do poczucia humoru, może po tym co tu piszę tego nie widać, ale Ci co mnie znają dobrze wiedzą że mi go nie brakuje.
Zdaję sobie sprawę, że by pełnić funkcję H@ będę musiał nauczyć się nowych komend i ew. obsługi jakiś programów (?). Jednak takich rzeczy uczę się szybko i myślę że nie zajmie mi to więcej niż jeden dzień. Może Rozpierdylka mnie doszkoli? ;)

Moje pomysły:
a) pozwolić graczom na podejmowanie pewnych decyzji
- Reforma/ułożenie nowego regulaminu, dodanie od dawna sugerowanych rzeczy oraz zapytanie graczy o zdanie i ew. wybranie rozsądnych pomysłów;
- Forumowe głosowanie na mapy, przecież to gracze mają czerpać przyjemność z gry, może mają mapy które chcieliby dodać ew. wrócić te starsze;

b) Zaimplementowanie nowych funkcji:
- Chodzi tu o rzeczy typu: "przegraj 3 godziny w RED by móc dołączyć do BLU" i inne...

c) inne
- ograniczenie adminowych zabaw komendami, rozumiem jak na serverze są 4 osoby i wszyscy się zgodzą ale nie podczas normalnej gry
- ewentualna reforma ekipy administratorskiej
(jeśli coś jeszcze wymyślę to napiszę :), ogólnie zmiany, coś jak nowa edycja Jaila )


Naprawdę fajnie by było gdyby powrócił ten "stary jail" a ja myślę że mógłbym spróbować się tego podjąć... Jak wyjdzie, nie wiadomo...
Mam nadzieję że ktoś przeczyta moje wypociny, czwarta nad ranem a ja siedzę i podanie piszę :P.
Fajnie by było jakby Rozpierdylka się wypowiedział :).
EDIT: Teraz tak sobie myślę że preferowałbym bycie Opiekunem, bardziej niż sprawy techniczne obchodzi mnie to co opisałem. Tj. Chciałbym zmienić reg.; zreformować ekipę administratorów i reszta opisanych rzeczy...
 
Nie pisze podania bo i tak nie mam szans, ale mam nadzieje że jakiś ogarnięty H@ to wszystko ogarnie i wróci stary jail. (I usunie ostatnią reakcje z "Menu zabaw".
 
Nie chce nikogo pospieszać ale radzie szybko wybrać H@ na JB. Ponieważ serwer rozpada się od środka przez zbuntowanych adminów. Powodzenia lama i proszę streszcz trochę to xd
 
Staż w grze:2033h
Staż na serwerze:(Nie mam bladego pojęcia gdzie to mogę zobaczyć)
Wiek:16
Dlaczego ja:No może dlatego że mogę zaprowadzić tam porządek stworzyć nowe zabawy. Zniszczyć ostatnią reakcje i inne chujowe gry. Ale szczerze wolałbym być takim jakby pomocnikiem H@. Mógłbym pomagać itd. (Wiem że mało ale nie będę pisał różnych rzeczy.
 
Podanie o HeadAdmina JailBreak

Staż w grze: 607 h
Staż na serwerze: Gdzieś przed wakacjami zacząłem grać :)
Wiek: prawie 16
Dlaczego ja: Na serwerze jestem lubianym i przyjacielskim graczem, chociaż ostatnio mało pogrywałem w TF2, ale za nie długo się to zmieni :). Pierwsze, co bym zrobił, to dał "Ostatnią reakcję" do "Zabaw zakazanych" :D . Przy okazji zajął bym się adminami... Część z nich nie wchodzi już na serwer, a na ich miejsce z rekrutował bym nowych, takich, którzy nadawali by się na to stanowisko. Bardzo potrzebna jest też reforma naszego regulaminu.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry