funko fusion

Strzelanki [Rainbow Six: Siege] Starter za 15€... czy warto?

  • Thread starter Thread starter GrapciooPL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

GrapciooPL

Gość
Ostatnio zauważyłem na Steamie Rainbow Sixa za 15€ w edycji Starter. Z początku pomyślałem, że to takie specjalne rozszerzenie w kształcie wirtualnej waluty itp. Okazało się, że to jest najzwyczajniejsza gra lecz z innym systemem odblokowywania operatorów.

Co zawiera pakiet Starter? Jak pisałem pełną grę razem z mapami, postaciami, trybami, modyfikacjami itp.
Dodatkowo zawiera on 600 R6 (specjalna waluta do gry). I najważniejsze. Operatorzy.
Na początek otrzymujemy operatorów LOSOWO za darmo. W puli losowania jest aż 6 postaci z czego 2 nam wylosuje. Są to postacie uznawane za "podstawowe" i są to Smoke, Fuze, Mute, Sledge, Ash, Rook.

A co z resztą postaci? No... tutaj już trzeba się namęczyć. Resztę operatorów, którzy nie wyszli razem z patchem kosztują AŻ 12,500 punktów rozgłosu czyli ok. 15 godzin (tak jak twierdzi Ubi). Nowe postacie jak w ostatnim rozszerzeniem Dust Line postacie kosztują 25,000 punktów rozgłosu. Jest to ogromna kwota jak na JEDNEGO operatora i płaci to Grindowaniem.

Na zakup tego specjalnego pakietu mamy czas do 19 czerwca i jest dostępna w cenie 14,99€ na Steamie.

Moja opinia: Jak na grę wartą zakupu 15€ i trochę czasu się opłaci. Sam myślę nad zakupem tego Startera bo przyznam, że gra jest bardzo ciekawa. Ogromny problem leży w cenie operatorów i trzeba dużo spędzić czasu by jednego z nich odblokować.

Jaka jest wasza opinia na takie rozwiązanie? Zapraszam do dyskusji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobra oferta. Szkoda tylko, że dużo cheaterow i słabo się gra solo. Osobiście także nie chętnie spędzałbym tyle czasu na grind. Poczekam aż stanieje zwykła edycja ;)
 
Trochę późno odpisuję ale nic tam nie zaszkodzi xd

Dobra oferta. Szkoda tylko, że dużo cheaterow i słabo się gra solo. Osobiście także nie chętnie spędzałbym tyle czasu na grind. Poczekam aż stanieje zwykła edycja ;)

Zapomniałem wspomnieć, że co tydzień w edycji Starterowej R6 są przeceny na operatorów, więc aż "czas na grindowanie" się zmniejsza.
Co do samej gry... fakt. Jest dosyć dużo cheatów (nawet na rankedach co w niektórych grach jest standardem) ale prawdopodobnie od następnego patcha mają zmienić albo anticheata albo coś w nim.
 
Back
Do góry