funko fusion

Strzelanki [Pytanko] ijji reactor a gra

  • Thread starter Thread starter Anony
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anony

Gość
miałem problem, bo kuzyn zgrał mi na płytkę AvA ale już zainstalowanego (czyli pliki na płytkę wrzucił)
Zrobiłem nowy folder wszystkie te pliczki wrzuciłem do niego załączam grę a tu błąd wyskakuje ...
na googlach pisali że pierw powinno wyskoczyć logowanie i start game ,lecz mi to nie wyskakiwało czyli chodzi o to, że
mój kuzyn nie zgrał mi ijji reactora.. ściągnąłem go do folderu z grą uruchamiam go i gdzieś tam jest logowanie - zalogowałem się
i jak mam AvA to zamiast start game pisze Download ...
Można zrobić coś aby nie było tego download tylko start game np. jakoś to złączyć ..
Dawałem na początku download bo myślałem że zacznie się ściągać ii się ściągnie w pare sekund bo myślałem że załapie reactor że mam już te pliczki
------------------------------------------------------------------------
Ok . Nic nie wykombinowałem to ściągnąłem od nowa grę i już elegancko chodzi wszystko ..
Ale kumpel ma z tym problem a nie chce mu się ściągać gry ..
I chcę wiedzieć czy można to jakoś połączyć :P

Za dobrą odpowiedz dam 5 karmy bo co mi szkodzi :P
 
ta gra jest połączona ze steamem, żeby w nią grac należy ściągnąć przez steam i tu raczej nic nie poradzisz.
chyba ze masz steama i po instalacji gry połączy się automatycznie, albo ma ściągnięta niepełna wersje i pobiera mu jakieś łatki
.
 
Hmm..
Nikt inny nie napisał bo nie znał odpowiedzi ^^

Ale KacPeruS raczej masz rację nie ma innego wyjścia tylko ściągnąć przez teggo steama ^^

Dzięki za pomoc , sypnę Ci 5 karmy ^^

Zamykam ^^
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry