funko fusion

MOBA [Pytanie]Postacie

  • Thread starter Thread starter abadum
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Re: Postacie

ostatnio leona gralem i zastanawiam sie czy nie kupic tego tanka dpsa ;)

fiddle na rotacji ;((((((
 
Re: Postacie

Powiem iż dla mnie koks to Akali tylko że ciężko ogranac ale jak ktos umie ;D
Do zabawy fiddle
Na rankedy brał bym akali ;D
 
Re: Postacie

Bawil sie ktos z was Xerathem ? bo zastanawiam sie nad jego kupnem. A jak nie jego to Vayne
 
Re: Postacie

Kupuj Xeratha, naprawdę ta postać to spamer AP (większy spamer od Riven i Brand!). Wczoraj grałem z człowiekiem który miał skina do Xeratha i takie ciachał kombosy że masakra :) Po za tym Xerath ma dużo czarów zasięgowych i może pięknie z farmić miniony :) Xerath z Vaynem mają jedną cechę wspólną - są łatwymi ofiarami, jednakże Xerath może ze stunować porządnie wroga i nie potrzebuje do tego ściany :)
 
Re: Postacie

znam jego skille i widzialem w akcji,
oba sa papierami ale vayne wiekszym ;p xD
malo AP gram wiec czas sie przerzucic ;p patrzylem ciekawy zasieg ma i skille tez widzialem,
na dominionie przed chwila mialem xeratha przeciwko sobie i poppy zbijalem go ale zbilem mu 3/4 ze skilli i juz normale gotowe a tu stun stun stun ... i dupa... xD
 
Re: Postacie

Witam,
Kennen ponad wszystko :) Mimo swoich niewielkich rozmiarow jest przepotezna postacia. Odpowiednia kompilacja skilli potrafi zdzialac naprawde wiele.
 
Re: Postacie

Xerath nie jest wcale taki dobry.
Miałem go przeciwko sobie na lini (Ja Morgana). i biłem go jak chciałem.
I jak to sam nazwałeś koleś ze skinem. jego stuny da się unikać. Tylko trzeba mieć refleks no i oczywiście nie mieć lagów.
 
Re: Postacie

Jak dla mnie kennen porządnie ciśnie. Na tych skillach które ma może zdziałać cuda.
 
Re: Postacie

Ja zaczynałem od Katariny, super się nią koxi na początek ;)

teraz głównie GP i Rammusem ;)
 
Re: Postacie

Lux, hm? Może niech się Damian wypowie bo on nią czesto gra. Najlepiej do poczekaj jestszcze do wtorku do rotacji i zobacz czy nie bedzie Ci sie dobrze gralo, bo ostatnio 2 rotacje byly fatalne to moze cos dadza wreszcie :D
 
Re: Postacie

Podczas tej rotacji postanowiłem w końcu zagrać Cassiopeią i od teraz jest to jeden z moich mainów, i jedna z moich ulubionych postaci w grze :D Wczoraj zagrałem nią 8 rund, 8 wygrałem, w 4 byłem legendą. Dzisiaj 2 rankedy, 2 wygrane. Ta postać wymiata ;) Polecam ją wszystkim.
 
Re: Postacie

Necro wątek :D
A jeśli ktoś lubi supporty, to polecam Sorake (starfall spam :D) albo taric'a(troche zajmuje ogarnięcie jego buildu do itemów, ale jako support ze stun i healem + aury można nim ładnie zaskoczyć przeciwników)
Obecnie w fazie testów leony :D
 
Re: Postacie

Z różową skórką grają tylko pro ;p
Ja gram nim jak potrzeba stun heala, chociaż leona z 2,5(rzucony miecz zatrzymuje wroga dopóki leona na niego nie wskoczy ;p) stuna robi lepsze zamieszanie niż shatter + ad ulti tarica ;]
 
Back
Do góry