funko fusion

MOBA [Pytanie]Postacie

  • Thread starter Thread starter abadum
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

abadum

Gość
Jakimi postacie wybraliście jako wasze ulubione? Podzielcie się tą nowiną(?) i powiedzcie co wam się w niej (postacie) podoba najbardziej.

Moja pierwsza kupioną postacią, w dodatku za 6300 był Twitch, a że mi żadna inna nie szło musiałem nauczyć się nią grać. No i po prawie miesiącu grania non-stop tą postacią doszedłem do wniosku, że jest on strasznie op jak się nim umie grac, w dodatku skill na E, maszynka do ks'owania :D No i niestety nerfy dopadły mojego szczurka :<. ALE nie zrażony tym popylam nim dalej.
 
Re: Postacie

Ja kupiłem Master Yi and Ryza ponieważ są tymi którym trzeba dawać pod atak damage...... Są bardzo dobrymi postkami jak chcę się zabić kogoś pod turetem-przeciwników........
Polecam te dwie postacie może wprowadzą taką postać która dorówna tym dwóm, Polecam i Pozdrawiam JokerHard1310 :)
 
Re: Postacie

W glowie mam dwie postacie ale nie wiem czy je kupie
Warwick i Tristana

ale chyba pierw kupie wlasnie Ashe chwile nia gralem i patrzylem jak sie nia gra. Ciekawa postac ciut forsaken archera mi z hona przypomina ale tam ten tak nie kosil ladnie;p

ogolnie musze popatrzec postacie najlepiej te co sa poki co free
 
Re: Postacie

Master Yi kox nim chyba najlepiej ogarniam :) Jeszcze Nunu....który ma ultimate nie do przebicia i jest chyba najmocniejszy w calej grze ( chodzi mi o ultimate oczywiście ) , moj kumpla gra Tristana ciagle lecz ja jej nie ogarniam xD Celes na poczatek polecam Ci Mastera :) mozesz go kupic tez za te inne pkt, podam Ci linka http://www.mobafire.com/league-of-legends/champions masz tutaj wszystkich championow i ile kosztuja, Master kosztuje 450 wiec to nic :P Moze rowniez sprawdzic sobie Amumu ktory tez jest bardzo dobry :) Polecam rowniez buildy z tej strony , przydaja sie na poczatek ;)
 
Re: Postacie

kup warwicka zajebisty jest :D potem na 30 lvlu zdarzaja sie ludzie ktorzy ida junglowac to ww jest idealna postacia na solo top lane ;s W 4 odcinku bedzie pare akcji z warwickiem.
 
Re: Postacie

wicka pozniej kupie bo ciezko z punktami ;p
morgane wykupilem zeby miec na dluzej bo fajnie mi sie nia ora szczegolnie jak ashe mam jako wsparcie ^^

czyli moje 3 postacie Asha, Tristana, Morgana ;O
planuje kupic Yorick, Warwick
 
Re: Postacie

Najbardziej polecam Ezrael i Alistar jeśli się nimi nauczycie grać to jesteście bardzo przydatni w teamfight.
 
Re: Postacie

Ogólnie mi się podobaja Amumu, Lux, Malzahar no i oczywiscie Ashe, jak na moje to wlasnie ona jest najlepsza na poczatek ^^
 
Re: Postacie

Gram Brandem, dlaczego ? jeden z najlepszych Casterów w grze, genialne combo. Poza tym jest świetny na midzie w earlygame. Brand sprawdza się również znakomicie w walkach teamowych w dżungli dzięki jego ulti. Nie raz zdarza się, że przeciwnik uciekł do turreta a tu nagle informacja "you have slain an enemy"
 
Re: Postacie

Warwick xD lubie Branda nim bic ;p bo brandzior to papier ;p ale lubie miec branda po swojej stronie a tym bardziej na lini ladnie pomaga :)

ostatnio kupilem Vladimira... lecz nie bardzo mi nim idzie...
 
Re: Postacie

Z WW mam zawsze problemy, częste ganki z jego strony zaliczam. Na 18 lvl Brand to już nie papier, przynajmniej jak się trzyma w miarę z tyłu. Dobry build i mam nim ponad 3k hp + magic resist + trochę defa no i oczywiście 500+ AP
 
Re: Postacie

to 3 slowo mnie zaskakuje ;p

Fiddle kox :) mysle nad talonem albo jakims tankiem tylko pierw runy pod fiddla kupie
 
Back
Do góry