funko fusion

MMORPG Pytanie do Lineage 2.

  • Thread starter Thread starter AreckiKozak
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

AreckiKozak

Gość
Elo , wiele osób namawiało mnie do grana w Lineage 2 lecz oglądając Filmiki , SS to myślę że mi się nie spodoba , lecz co w niej jest .

I chcę się od was dowiedzieć czy warto zaczynać ? Jak z polakami ? Jaki klimat i wgl :)
 
Ja polecam :D Ciekawa, wciągająca gra. Klimat jest elegancki, masa klas do wyboru, dużo polaków gra, system pvp, eventy etc. Look at this:
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=tQSyf6uO8F4[/youtube2]
Tu masz ładnie opisane all.
 
osobiście nie gram ale mam kumpla który kiedyś grał xd koleś jest ze mną na roku ale poznałam go dopiero pod koniec semestru jak przestał grac i zaczął chodzić na zajęcia xd

gra przynajmniej nie jest tak cukierkowa jak WoW :) [ pozdrawiam Macana :* ] ale różnorodność świata i postaci może nieźle uzależnić :) więc raczej nie polecam osobą w związkach i uczniom :D
plusem jest jeszcze grywalność :D co do minusów może tylko to, że jak na Polskie realia abonament może przerastać fundusze statystycznego nastoletniego gracza :)
 
wow1.jpg

world-of-warcraft-a.jpg

[spacja][/spacja]
178.1.jpg
 
Globalne servery są płatne, owszem, ale jest sporo prywatnych serverów na których możesz grać za darmo.
 
Tak wiem o co chodzi prywatny serwer jestem doświadczonym graczem gier mmorpg , lecz w lineage 2 nie grałem .
Ale po waszych opiniach dziś pobiorę i zacznę . Zobaczymy może mi się wkręci i zacznę grać na globie .
Dzięki :)
 
Moim zdaniem Lineage 2 nie jest cukierkowa gra. Jest o wiele lepsza pod wzgledem grafiki niz napszyklad WoW. Officialny server jest platy lecz z tego co mi wiadomo Ruski Oficjalny nie jest platny (nie dam sobie reki uciac za to :D) Inna opcja to wybranie serwery private lecz to się wiąże z pewnymi minusami.
1. To na 99% będzie na takich serwerach jakiś bug.
2. Takie serwery nie są stabilne. Chodzi mi o to ze nigdy nie wiesz kiedy Admin będzie zmuszony zamknąć taki serwer. Mialem kiedyś tak ze bylem w bardzo fajnym klanie i było wszystko dobrze, byliśmy kozakami. Sami na cały serwer a pewnego dnia serwer jest off. Po tygodniu bycia off Admin postanowił być miły i poinformował wszystkich ze jest już zmęczony dbaniem o serwer i zamyka go. To znaczyło ja i mój klan straciliśmy 4 miesiące ciężkiej pracy :/. Jednak są serwery które się trzymają wiec warto jest trochę poszukać :)
 
Słuchaj ja gralem na wielu serwerach privach od 6 lat (z przerwami) i ani razu serwer nie był Off . 99% bugow ???? jakich ja az tylu nie spotakłem. Chyba ze chodzi ze admin zmienia np ze spoil ma zwiekszony p.atak lub cos . Jeśli chodzi ci o dobry serwer zapraszam nahttp://l2deathland.lt/mid/ Tu jest 1k on-line i raczej serwer nie padnie . Standardowo znajdz kogos do pt spoil/nuker wbij lvl w katach w dark omen spoiloj EWA selnij kup dla nuka a-grade wepon idz na MOS na góre i spoiloj EWS uzbieraj ze 4 kup sobie bron , i farm kolejne 2 kup seta a-grade dla nuka a pozniej dla siebie i tak w kułko my 1 dzien gramy i mam 3x set a-grade i s-grade wpon

na serwerze jest npc buffer (bez g.mighta g.shilda) bufy na 3h
Gm shop do b-grade
Nobles quest za 300kk

Moj nick Romeren jakbys chcial troszke kaski na start to pm
 
hmm widze ze kolega zaawansowany :). NIestety ja nie mialem tak pieknie z serverami no ale to juz kwestia sczescia. Chodzilo mi ze na 99% zawsze bedzie jakis bug nie mowilem ze 99% to bug :)). a co do servera to mozee kiedys wpadne bo czekam na kompa i moj kolega juz czeka na 1 server juz :) ale dzienks napewno kiedys wpadne :D
 
Back
Do góry