funko fusion

Strzelanki Pytania zielonego - czyli jak dobrze latać helikopterem?

H

Hirutaro

Gość
Cześć wszystkim. Mam problem ... grywam sobie dalej Battlefield Bad Company 2, ale za nic nie potrafię opanować trudnej sztuki latania helikopterem. To znaczy podstawy znam, umiem wystartować, wylądować, w miarę sprawnie prowadzić wymianę ognia z jednostkami na ziemi.
Tylko mam problem ze skutecznym użyciem helikoptera.
Jedne helikoptery są jakieś takie wolne dla mnie, inne szybkie i zwrotne. Jednak gubię się kiedy zaczyna się mocny ostrzał. Nie umiem manewrować na tyle sprawnie, żeby ktoś nie stuknął mnie rakietą. Ilekroć próbuję jakoś szarpnąć w bok helikopterem rozbijam się o ziemię albo o zbocze >.>
Gubię się też przy walce z innym śmigłowcem.

Ostatnio udało mi się polatać dłużej i nie spaść, choć winę zwalam chyba na niezbyt dobrych przeciwników.
 
W BC2 jeszcze nigdy nie widziałem samolotu ^^
Schodzenie w dół raczej nie gra roli, zazwyczaj jestem wtedy w środku pola walki xD
 
lub grałes w Bf 2 nie bc2 xd

Ale owszem najszybciej i efektowniej w dół lub w bok ale bez przesady ;D
 
Nie! napisał:
lub grałes w Bf 2 nie bc2 xd

Ale owszem najszybciej i efektowniej w dół lub w bok ale bez przesady ;D

To w bok zapewnia mi całą litanię niebieskiego i zielonego czatu z wyzwiskami xD
WTF
You mad pilot?
FFS
GTFO from helipad...

No i plus pomarańczowe śmiechy przeciwników xD
 
Inna rzecz, że wtedy w pobliżu zazwyczaj znajduje się w najlepszym przypadku snajper. W najgorszym przypadku, czołg albo helikopter wroga z pilotem, który woli dokończyć ^^
 
O dziś kolejne upokorzenie: najpierw zahaczyłem o wiatrak na tej dużej zielonej mapie. Tak helikopoter przekręciło, że chyba nikt już nie miał pojęcia gdzie jest góra, a gdzie dół. Pojęcie przyszło jak już się roztrzaskał.
Drugie, z samego rana. Mapa ze statkami na pustyni. Na spawnie się uniosłem i nie miałem strzelca, ktoś z dołu mnie zawołał żebym go wziął. Osiadłem lekko, ale krzywo, na takim kamiennym murku wokół lądowiska ... helikopter wylądował na wirniku >.>

Jaka specjalizacja dla pojazdu jest najlepsza waszym zdaniem?
Używam tej która daje mi drugą broń głównie.
 
Może nie tyle o sterowanie chodzi co o samą taktykę ^^
Nie uznaję wyższości pada nad myszką i klawiaturą! Pod tym względem jestem konserwatystą ^^
 
"joypad" Dobry w symulatorach latania samolotem ja grałem na joypadzie i nieee do pupy wyszło mi latanie helikopterem ale i tak wloe latac samolotem w BF2
BC2 <---- najwiekszy minus jak dla mnie brak samolotów :( :cry:
 
Back
Do góry