funko fusion

MMORPG Pytania, Problemy Itp.

  • Thread starter Thread starter Dulek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

Dulek

Gość
Witam,
Jak w temacie podane, wszystkie pytania oraz problemy na temat gry lineage 2 proszę podawać tutaj. Proszę nie robić dodatkowych tematów bo to tylko nam zaśmieca forum :).

Dziękuje za uwagę,
Dulek
 
spoko pomocy na jakim servie grasz ;p global czy priv jak priv to na jakim ponawiam pytanie ;p
 
własnie ja oczekuje odpowiedzi dulka ;D wiesz 75 raty to dla dzieci potworek i masz 29 lv ... zaled ja chce tak ray x10 x20 kiedys moj brat gral w l2 na x3 jakis ruski ... ale niepamietam nazwy
a ja teraz bym pogral zaczal xd
 
Nie! napisał:
własnie ja oczekuje odpowiedzi dulka ;D wiesz 75 raty to dla dzieci potworek i masz 29 lv ... zaled ja chce tak ray x10 x20 kiedys moj brat gral w l2 na x3 jakis ruski ... ale niepamietam nazwy
a ja teraz bym pogral zaczal xd

raty 75 nie sa dla dzieci... sa dla kazdego. ja osobiscie gram na serverach PvP np x10000 bo swoje przejscia z low rate mam za soba. ja gram na http://www.l2easyfun.com/
 
Dulek napisał:
raty 75 nie sa dla dzieci... sa dla kazdego. ja osobiscie gram na serverach PvP np x10000 bo swoje przejscia z low rate mam za soba. ja gram na http://www.l2easyfun.com/

x75 to prawie High rate i wysoki mid rate.

x1-x15 - low rate
x20-x85- mid late
x100-x1000-high

powyzej x1000 to sa serwery PvP
 
prv powinny byc x2 x3 yo sas servy gdzie sie rozkoszujesz gra a nie pvp...
 
Wiesz . zawsze to coś ja na x5 wbije 80 lvl w 4 dni a na x75 to w 6 godzin zalezy jaką postacią bo każdy wie ze najlepiej się expi nukerem a najgorzej np takim spoilem czy inna klasa .
 
spoko jak moj brat gral na abyss ruski server tam raty x1,5 to sie bylo mona roskoszowac gra jak niewiem takie jego wrazenia ja chce priva dla tego ze niemoge na globcu grac bo kasy niemam a akurat takie privy sa bardzo slawnne ale nie w polsce i nie dla polkow...
a szkoda wiec nic innego jak gravland mi zostal ;p xd
 
Ja już gram na PvP bo grałem przez 4 lata na a low serwerach. Fajna zabawa szczególnie mi sie podobało summonerem lecz to nie jest dla mnie... Nienawidzę zbierać Matsow itp itd :D. A PvP to trochę trzeba sie namęczyć żeby cały EQ zebrać a później pomagać innym / niszczyć innych :D
 
PvP serwer to gra zespołowa na takich serwach , ale ja potrafie sam wszystkich rozdupczyć ...
 
Back
Do góry