funko fusion

Strzelanki Pytania i Odpowiedzi

A

Anonymous

Gość
Nie wiesz jak scraftować broń aby nie stracić na tym całego metalu ??

Chciałbyś poznać najlepsze techniki do own'owania na serwerze ??

Jaki karabin snajperski wybrać ??


W tym temacie mniej doświadczeni gracze mogą zadawać pytania dot. TF2, napewno (prędzej czy później) postaramy się na nie odpowiedzieć.

Prosiłbym o zadawanie pytań jak i odpowiadanie wg. schematu

Pytanie - TREŚĆ

Odpowiadam - TREŚĆ

Przykład :

Pytanie - Co mam zrobić aby budować mini działko inżynierem ??

Następna osoba może zadać kolejne albo odpowiedzieć :

Odpowiadam - Musisz wziąść jednorękiego bandytę.

Mam nadzieję że rozumiecie xD
 
1. Czy jest jakiś czynnik który wnioskuje jaki item dostaniemy? Np. gramy dużo snajperem i dostajemy Machinime?
2. Jak się przerabia itemy na metale czy co tam? I co to jest xd?
3. Jak się sprawdza STEAM ID?
4. Gdzie się pisze do STEAMu z błędem? Otóż nie mogę nikogo do przyjaciół dodać. ;(
 
1. Jaki Item dostaniesz to Jest Losowe ;P System ci losuje itemy(bronie) jak i czapki
2. ESC -> Ekwipunek -> Wytwarzanie -> Przetop Uzbrojenie Klasy (2 takie same bronie lub bronie dla tej samej klasy)
3. Status w Konsoli
4. Jesli to w TF'ie xD to esc i na dole pisze ci zglos blad ;P jesli ogolnie to Valve Support na stronie glownej
 
3. http://steamidfinder.com/ < tutaj wrzucasz link do swojego profilu.
4. Jeżeli nie masz na steamie ani jednej gry za którą zapłaciłeś to nie będziesz mógł dodawać innych do znajomych (kolega z klasy miał tak samo to wiem :P) tylko oni Ciebie będą mogli.
 
Pytanie:
Jak nazywa sie taka fajna muza na początku serwerów stworzonych przez GamesBoard???
 
Atomic Fireballs - Man With The Hex

[youtube2]https://www.youtube.com/watch?v=isAq7p-3TO4[/youtube2]

/Poprawiłem Ci link. ~Frestil
 
Witajcie!
Mam problem,jestem jedynym z graczy na waszym serwerze w Team Fortress.Otóż gdy wszedłem na inny serwer na którym nawet nic mi się nie ściągało na waszym nie działały mi np.joinsound.Problem nie w tym bo wiem że wystarczy usunąć i jeszcze raz ściągnąć dźwięki. Właśnie tak zrobiłem,ale nic to nie dało.Próbowałem jeszcze kilka razy i dalej nic?Czy ktoś wie co to może być?Cieszyłbym się z szybkiej odpowiedzi.Dziękuje
 
Back
Do góry