funko fusion

Survival PvP[Poradnik]

AMEBA

Siema, siema siema Jestem MŚ.Szkelet
Witajcie w tym poradniku. Pokaże wam jak dobrze walczyć na wersji 1.7.2
<Bind sprinta> Najpierw w naszej grze wchodzimy w escape następnie w sterowanie i ustawiamy sprint na dowolny przycisk(Polecam na z).
Aby nasz sprint się nie zatrzymywał musimy trzymać przycisk, aby nasz sprint się bindowal musimy klikac(ciągle) przycisk sprinta i w.
W ten sposób nasz sprint będzie ciągły i nie będzie się zatrzymywał.
Strefowanie Strefowanie, to nic innego jak bieganie wokół przeciwnika i bicie go. Najlepiej robić to w różne strony, tak aby przeciwnik nie mógł nas dostrzec, trafić. Aby ta strefę założyć, najlepiej mieć specjalny teksturepack do tego. Najlepsze są z małym ogniem.
Jedzenie koksa Jedzenie koksa zależy od tego ile mamy HP. Jeśli mamy 3 serca, możemy zacząć juz jest koksa, jeśli to robimy najlepiej skakać. Dzięki temu przeciwnik nas odrzuci i mamy większe prawdopodobieństwo ze nie zginiemy. Pamiętajmy również o refilach które jemy na 6-7 sercach. Regenerują one 2 serca+ ABSORBCJA która również regeneruje nam 2 HP.
Uciekanie Uciekanie umożliwia nam np: Punchowanie się lukiem, które knockuje nas do przeciwnika lub odpycha od nas wroga.
Poradnik jest mojego Autorstwa zakaz kopiowania!
 
Myślę, że poradnik ten bardzo przyda się graczom i może niektórzy z nich przestaną cheatować jak nauczą się strefować :). Co do jedzenia koksa mam jeden wąt, niektórzy gracze posiadają kill aure przez to zabierają czasem więcej serduszek a gdy jeszcze mają potke siły to jest jeszcze gorzej, polecam jeść koksa na 5 serduszkach chociaż to jest Easy SV i łatwo można się dorobić koksów jak i zbroji :). Oczywiście to jest moja propozycja.
Torrix bardzo dobrze wszystko wytłumaczył w tym poradniku :).
 
Poradnik dobrze i zwięźle napisany, przyda się graczom, którzy nic nie ogarniają w pvp. :)
 
Myślę że starsi gracze już o tym wiedza ale dla nowych idealny poradnik :) Dobra robota :)
 
Poradnik bardzo dobrze napisany. Sama dopiero zaczynam grać w tę grę (tylu ludzi się nią zachwycało, więc pomyślałam, że sprawdzę czy faktycznie jest się czym zachwycać) i jak na razie bardzo mi się podoba, choć szukam wszelkich poradników, które ułatwią mi grę.
 
Back
Do góry