funko fusion

PS4 - The Witcher 3 Napisy Małe

Witam wszystkich!
Mam PlayStation 4 niedawno, a ja umieram do gry Wiedźmin 3. Jedyną wadą: Uważam, że to niemożliwe, aby przeczytać małe pisanie napisów, które towarzyszą grze, które zobowiązują mnie pozostanie na poziomie zbliżonym do telewizora. Czytałem w internecie, że Sony byłby wyrzucony łatkę aby powiększyć napisów na konsoli, aby rozwiązać ten problem.

Teraz jednak mam zaktualizowany do wersji 1.11 gry, która jest ostatni zjazd, ale napisy są jeszcze małe. Zapomniałam czegoś lub jeszcze się rozwiązać ten problem?
Ponieważ nie znajdę na ludzi internetowych, którzy mają ten sam problem, ale tylko w maju zeszłego dawnych stanowisk, gdzie rozmawiali na temat patcha 1.4, który rozwiąże ten problem, chciałem zapytać, co robić.

Próbowałem ustawić na wielkim widoku interfejsu, ale pisma pozostają małe ustawienia.

Pomóż mi ç_ç rzeczywiście byłoby w stanie giocarmelo z kanapy bez coraz bardziej ślepy niż są
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Od kiedy PS4 jest jako dział z telefonami (mobile)? Nastepnym razem szukaj odpowiedniego dzialu. Co do problemu to jedynie wada samej gry/łatki. Nic na to sie nie poradzi, chyba ze jest gdzies ukryta opcja
 
Back
Do góry