funko fusion

Pytanie PS 4 oraz gry

W nadchodzących miesiącach zastanawiam się nad kupnem PS4 lub po prostu poczekam na 5 generejszyn.
Pytanie brzmi, jakimi grami warto się zainwestować na dzisiejszy dzień? Nie pomijając żadnego gatunku. :)
 
Ja bym się wstrzymał do 5 generacji i obserwował rynek. Z całą pewnością zostanie zapowiedzianych kilka perełek. Jeśli chodzi o pozostałe gry to zapewne będzie wsteczne wsparcie. Niestety konsolowcem nie jestem więc wszystko co nie jest exclusivem na konsole wolę ogrywać na PC :P
 
Ja bym się wstrzymał do 5 generacji i obserwował rynek. Z całą pewnością zostanie zapowiedzianych kilka perełek. Jeśli chodzi o pozostałe gry to zapewne będzie wsteczne wsparcie. Niestety konsolowcem nie jestem więc wszystko co nie jest exclusivem na konsole wolę ogrywać na PC :P

No ja niestety nie posiadam (w mieszkaniu gdzie mieszkam) aż tak świetnego sprzętu, żeby pozwolić sobie na ogrywanie perełek na PC czy laptopie. Wpadł mi do głowy pomysł odnośnie PS'a nowego, tylko właśnie zastanawiałem się nad generacją. Wiesz, dla mnie najważniejsze aby czerpać komfort z grania i graficzny komfort. Btw: Oooo.. potyrałbym GTA 5, a to już dobry argument do zakupu.
 
GTA 5 super, Red Dead tak samo przyjemny. Robiłem przymiarkę do Horizon Zero Dawn ale jakoś brakło czasu :P Z gameplayów wygląda zacnie.

Ja w sumie myślałem też nad jakimiś sportowymi tytułami, natomiast zawsze brakowało czasu żeby je ograć. FIFA 19, NBA 2k19? Wydaje mi się, że dużo pozmieniało się od 2k16 i może to być ciekawy tytuł do ogrania, zawsze jarały mnie mocno te dwa tytuły, jeżeli chodzi o produkty stricte sportowe.
 
W grach sportowych to chyba nie zmienia się zbyt wiele oprócz numerków więc raczej wiele nie straciłeś. Już lepiej sobie ograć jakąś ścigałkę.

kłóciłbym się.

widziałem ostatnio ostre granie w nba 2k19, wyglądało to wszystko mega pięknie + granie na świeżym powietrzu i typowe takie mecze z ludkami w necie. podoba mi się ta faza.

co do ścigałeś, jakieś konkret tytuły?
 
Back
Do góry