funko fusion

przycinanie CS'a i innych gier

Witam,

Chciałbym podzielić się z wami moim problemem, otóż nie moge grać w CS'a, ponieważ gra mi dziwnie przycina, dziwnie tj. chwile chodzi płynnie a po jakoś 30 sekundach gry zaczyna się zacinać bez różnicy czy gram na botach czy online. wszystko mam zmniejszone do minimum, nawet przeglądarka mi czasami tak przycina.

Parametry komputera nie są aż takie złe tj.:



Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.11 GHz

RAM'y: 4GB

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8400 GS



Prosze o jakąś podpowiedź o co może chodzić


aa tak sie działo na systemie windows xp, i aktualnie po zaktualizowaniu do 10 jest to samo
 
no myślę że, stówkę 10tego mogę na to przeznaczyć :) raczej znajdzie się jakaś używana za tą cenę :) ostatnio w sumie kostkę ramu 4gb kupiłem i po zamontowaniu komputer się włącza ale jakoś dziwnie, tj ekran się nie włącza tlko słychać jak komputer chodzi :)

załączę jeszcze temperaturę procka bo nie wiem czy nie jest zbyt wysoka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie pisz proszę post pod postem, skorzystaj z funkcji "Edytuj".

Aż tak przekichane z budżetem? Za stówkę niczego sensownego nie znajdziesz, gdybyś dołożył kolejną to miałbyś już GT 730: http://allegro.pl/zotac-geforce-gt-730-2gb-ddr5-hdmi-vga-dvi-fv-gw-i6887685731.html
To ci przy dobrych wiatrach powinno zapewnić 60 fps albo nawet nieco więcej.

Co do problemu z uruchamianiem to może to być albo wadliwa kostka pamięci, albo płyta główna. Pamięci przetestujesz programem MemTest64+.
 
Sorki. Co do karty to najwyżej wydam 200 :) właśnie chyba nie przetestuje, bo po włożeniu tej kości system mi nie startuje, nawet w bios nie mogę wejść, a przy wymianie zawsze zostawiam jedna sprawną kość bo wymieniam tylko jedną :)
 
witam ponownie
smile.png
Przeczyściłem komputer wymieniłem paste termoprzewodzącą w procesorze zainstalowałem nowszą karte graficzną ale nadal mam ten sam problem
sad.png
temperatura procesora się obniżyla ale dalej mi przycina gry, a i komputer ogólnie kopie prądem jak się go dotkie w metalową część
 
Te przycinki to na 99% przez kartę, jak ja ostatnio grałem to miałem coś koło 700MB zużycia pamięci VRAM, a gram na najniższych detalach (jak chcesz dokładną liczbę to potem ci sprawdzę i cykne screena).
Obudowa kopie? Uziemienie w gniazdku masz? :eek:

E: Troszkę przestrzeliłem, ale jak widzisz, zużycie przekracza 256 MB i zbliża się do 512 MB. Patrz na "Memory Usage". Pierwsze przed odpaleniem gry, drugie po 5 minutach gry na deathmatchu.
View attachment 3394View attachment 3395
 
Ostatnia edycja:
kartę zmieniłem na NVIDIA GeForce GT 430 1gb pamięci :) ''kopanie prądem'' faktycznie było spowodowane przebiciem w listwie, no ale niestety dalej mi przycina, nawet wczoraj formata zrobiłem, nwm może przez to przebicie mogło się coś spalić, ale chyba nie bo komputer chodzi, tak to by mi chyba jakiś alert wyskakiwał przy starcie czy coś

jednak dalej kopie sprawdzę jak to wygląda od strony płyty głównej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak, jest prawie tak samo przycina się na dłużej ale jak się odetnie to jest widoczna lepsza jakość gry spróbuję zrobić filmik telefonem bo jak odpalam program do nagrywania ekranu to w trakcie przycinania gry przycina mi programik i nic nie widać na filmiku :)
 
Ja w ostatnim wyborze proponował bym nowy komputer (tak wiem potrzeba troszkę oszczędności ) Ale mialem to samo a informatyk powiedzial , ze raczej nie da sie tego naprawić kupiłem średniej klasy komputer za 2,5 tys i jestem bardzo zadowolony ;)
 
Back
Do góry