funko fusion

Strzelanki Proszę o pomoc!

Status
Zamknięty.
M

magik

Gość
Witam. PRzedstawie moj problem. Chcialem zainstalowac steam , ktory mam juz dosc dlugo. 1 faza przechodzi bez zastrzezen ale kiedy trzeba juz wejsc w steam to wyskakuje taki blad : http://imageshack.us/photo/my-images/52/errordo.png/
I nie moge wejsc w steam. Probowalem przy wylaczonym antyvirusie, ale to nic nie dało.
Dodam iz mam steam orginalny z pudelkiem.

Nastepnie kiedy zas probuje zainstalowac przez instalke steam ta co zajmuje 1.5 mg , jest wszystko ok po za jedna rzecza. Kiedy wpisuje status jest wyswietlone tak jakbym gral na ns.!, malo tego - nie widze innych steamowcow- na innych rozdzielczosciach tez nie widac..


Moje pytanie brzmi : Co mam zrobic w 1 przypadku badz tez w 2 :(((


Pomozcie!
 
magik napisał:
Nastepnie kiedy zas probuje zainstalowac przez instalke steam ta co zajmuje 1.5 mg , jest wszystko ok po za jedna rzecza. Kiedy wpisuje status jest wyswietlone tak jakbym gral na ns.!, malo tego - nie widze innych steamowcow- na innych rozdzielczosciach tez nie widac..

Pomozcie!


To czasami jest normalne

1)Format kompa (chyba)
2)Ustaw odpowienia rozdzielczosc :)
 
To ten.
1. Wyłączasz steama (nie powinien być w procesach),
2. Wchodzisz do folderu ze steamem i usuwasz wszystko OPRÓCZ steam.exe i folderu steamapps
3. Start -> Uruchom -> regedit i znajdujesz HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve Zmieniasz nazwę tego folderu na Valve_old,
4. Włączasz Steama, czekasz parę minut aż aplikacja się zaktualizuje,
5. Robisz nowy skrót na pulpit, bo stary nie będzie działać.
 
Wiadomość wygenerowana przez Kid Mod,a.

Ten temat został zamknięty przez: oMISIUo
Powód zamknięcia: Raczej problem został rozwiązany. //Close


Z pozdrowieniami,
Administracja Działu AMXX.
 
Oczywiście że piszę. Nie posiadamy na forum autozamykacza. Ale żeby było jasno to zamykam za co i jak. Również jak widzisz w dużych ilościach postów trzeba ogarnąć, iż są tam wygasłe linki czy cóś. Można zrobić skrypta ;D
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry