funko fusion

Proszę o pomoc w zakupie gry :)

K

kobitka89

Gość
Witam :) Mam ogromną prośbę dla wszystkich znających się na komputerach i grach ;) Jak wiadomo zbliżają się święta, a co za tym idzie prezenty...Chciałabym kupić mężowi grę na pc ale kompletnie się na tym nie znam. Nasz laptop to asus x53s(plus dokupiona pamięć ale nie wiem ile), mąż ostatnio grał w Heroes VI . Na allegro widziałam grę Diablo 3 ale nie wiem czy na naszym sprzęcie by odpaliła...Raz , że chciałabym coś co przypadnie mu do gustu tak jak Heroes, a dwa, żeby działało na naszym laptopie. Będę wdzięczna za każdą dobrą radę :)
 
A w jakiego typu gry jeszcze ukochany gra?
Może Need For Speed: Hot Pursuit? Powinien pójść bez problemu, ewentualnie Most Wanted. Diablo 3 wg mnie pójdzie ale raczej na niskich ustawieniach i będzie się przycinał przy większych hmm walkach :) Podpatrz w co on jeszcze gra
 
@Battle ciężko mi powiedzieć na czym opierałaś swoje ustalenia bo ten lapek może mieć procesor od i3 do i7. Karta graficzna GeForce® GT 540M z może mieć 1 jak i 2 giga ram :( Więc przydało by się kliknąć prawym przyciskiem myszki na "Mój komputer" później właściwości i podać nam choć trochę danych komputera :)
E: No i Diablo 3 powinien spokojnie działać na tym sprzęcie :)
 
Jeśli ktoś dokupuje kości to widocznie ma ku temu powód :D Jeśli właścicielka laptopa sama ma obiekcje czy jakaś gra pójdzie to widocznie ma jakieś podstawy żeby tak sądzić. Oczywiście masz rację, że pasowałoby lepiej znać specyfikację :)
no i do D3 pasowałoby już dokupić RoS :D
 
Hej, ja niestety nie znam żadnej specyfikacji, ale tez szukam gry, na gwiazdkę mój luby dostał przyziemne sprawy, i chyba troszkę się rozczarował, dlatego też wpadłam na pomysł że kupię mu jeszcze coś po świętach. Pomożecie mi? Wiem że grał np. w wyścigi, nie lubił strzelanej, pamiętam że kiedyś widziałam też jakąś strategiczną ze statkami.

Wejdź i wyraź swoją opinię http://swiatbudowy.tumblr.com/. Zapraszam !
 
Back
Do góry