funko fusion

Inne gry Prośba o doradzenie czy opłaca się kupić właśnie tą grę

  • Thread starter Thread starter tRREM
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

tRREM

Gość
Witam.
W tym temacie mam prośbę do forumowiczów/forumowiczek.A mianowicie,chcę kupić grę FarCry 3.
Wybrałem akurat tą grę,bo interesują mnie "strzelanki" i ogólnie spodobała mi się ta gra gdy oglądałem filmiki i przeglądałem zdjęcia.
Wracając do prośby,chce się was spytać czy ktoś już grał w tą grę i czy warto jest w nią zagrać, po prostu doradźcie coś ;)
Jeśli ktoś z was by miał czas i by mi znalazł NOWĄ płytę na Allegro [FarCry 3] i jeszcze w miarę tanio bym był mu wdzięczny i bym z chęcią dał punkty repy.
Czekam na odpowiedzi :)
 
Przeszedłem całą i wykonałem wszystkie misje poboczne. Polecam tą grę jak najbardziej, ale jeżeli nie masz zamiaru dużo grać online ( nie ma żadnych ciekawszych opcji niż to co na single ) to nie wiem czy opłaca się ją kupować... if u know what i mean....
 
Uuu kompa to ja za dobrego nie mam ale myślę że mi pójdzie ;)
A więc tak:
System operacyjny:Microsoft Windows XP Home Edition (5.1, kompilacja 2600)
BIOS:Award Modular BIOS v6.00PG
Procesor:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3DNow (2CPUs),
Pamięć:2048MB RAM
Pliki Stronicowania:937MB użytych,3002MB dostępnych
Wersja programu DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Myślę,że to to o co ci chodziło :)
Leci Repa Matti
Ned0 dzięki za opinnie ;)
 
Mam pewien problem co do podania mojej karty graficznej ponieważ mam windows xp i nie wiem gdzie mam szukać.Gdy wchodziłem w mój komputer i w właściwości,też nic nie znalazłem więc matti ty się na tym znasz to może mi podasz jakieś szczegółowe informacje gdzie mam poszukać.
 
Wejdź w Start > Panel Sterowania > Sprzęt > Menadżer urządzeń pootwieraj wszystkie zakładki i zrób screeny.
Możesz też przesłać screeny z programu Everest, który dokładnie sprawdza parametry komputera.


Można jeszcze tak jak na tym filmiku:
[youtube]http://youtu.be/9tpUB65OGb0[/youtube]
 
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy warto może kupić grę Traktory?
Słyszałem ze to bardzo śmieszna wyścigówka gdzie ścigamy się traktorami i chciałbym taki prezent sprawić bratankowi, tylko nie wiem czy warto ?
 
Back
Do góry