funko fusion

Survival Propozycja urozmaicenia serva by M_Ozg

Status
Zamknięty.
M

M_Ozg

Gość
Czesc jestem M_Ozg i chcialbym zaprezentowac brak przycisku alt na klawiaturze :D zartuje. Tak naprawde chcialem wam przedstawic moje pomysly odnosnie eventow by uczynic je bardziej atrakcyjne:
1. Pierwszym z nich jest stworzenie trybu ,,The siege" w ktorym zawodnicy 1-4 bronia sie przed falami potworow. Oczywiscie do tego trybu bedzie dodana specjalna arena na ktorej kazda z 4 klas: lucznik, rycerz, niezniszczalny I magik moze sie wykazac swoimi umiejetnosciami.

Wyposazenie klas:
Lucznik- (snajper) w posiadaniu luk, 128 sztuk strzal (2 stacki) I drewniany miecz skorzana zbroja,
Rycerz- (jednostka kontaktowa) diamentowy miecz, zelazna zbroja,
Niezniszczalny- (ciezka wytrzymala jednostka) kamienny miecz, diamentowa zbroja,
Magik- (jednostka wsparcia) roznorakie rodzaje mikstur miotanych ktore moga leczyc kompanow jak i usmiercac potwory, skorzana zbroja.

I. Runda trwa ,,do upadlego” czyli do momentu gdy zginie ostatni zawodnik lub ostatnia kreatura.
II. Za zabicie potwora gracz otrzymuje nagrode (np. zabicie 3 zombie= sztabka zelaza)
III. Po ukonczeniu kazdej rundy zawonicy otrzymuja nagrode (np. sztabke zlota)
IV. Co 5 rund pojawia sie przeciwnik specjalny np. Zombie Giant albo Enderdragon.
V. Zwienczeniem zmagan smialkow bedzie walka z Enderdragonem.
VI. Zadawanie obrazen kompanom bedzie uniemozliwone by w razie ,,szalu bitewnego” nie szkrzywdzic zadnego z nich.

Mysle ze odnosnie 1. Pomyslu ustalilem w miare jasno o co mi chodzilo. Poprosilbym administracje o udzielenie zielonego swiatla w budowie tego przeciewziecia na jakiejs otwartej przestrzeni. Oczywiscie pomysl moze ulegnac pewnym modyfikacja na wskutek konstruktywnej krytyki. Kazdy moze przeciez dodac cos od siebie albo tez kazdemu ten pomsl nie musi sie spodobac.

2. Drugim pomyslem bedzie stworzenie nowego eventu. Bedzie on polegal na rozgrywce ,,Hold the position” tzn. Jeden oddzial atakuje 1-4 graczy drugi broni umocnien 1-4 graczy. Aby atakujacy wygrali musza w ciagu 5 minut zniszczyc posag polozony w centrum oblezonej twierdzy. Obroncy nie moga dopuscic do tego. Atakujacy bede mogli uzyc dzial rozstawionych na arenie aby skruszyc wrogie mury. Obroncy zas tez beda mieli na blankach do dyspozycji dziala I nie tylko. Posag bedzie zbudowany z drewna. W rozgrywce beda dostepne 4 klasy: Lucznik, Rycerz, Mag , Kanonier agresor/Kanonier obronca.

Wyposazenie klas:
Lucznik- (snajper) w posiadaniu luk, 128 sztuk strzal (2 stacki) I drewniany miecz, skorzana zbroja, kamienny topor,
Rycerz- (jednostka kontaktowa) diamentowy miecz, zelazna zbroja, kamienny topor,
Mag- (jednostka wsparcia) roznorakie rodzaje mikstur miotanych ktore moga leczyc kompanow jak i usmiercac oponentow, skorzana zbroja, kamienny topor,
Kanonier agresor- (jednostka obleznicza) jako jedyny jest w stanie obsluzyc dzialo posiada zbroje kolcza (kolczuge) kamienny miecz, 20 drabinek (ktos musi wejsc na te mury:D), kamienny topor,
Kanonier obronca- (jednostka obleznicza) jako jedyny jest w stanie obsluzyc dzialo, potrafi rowniez zniszczyc drabinki przeciwnika, w sklad jego ekwipunku wchodzi min. zbroja kolcza (kolczuga), kamienny miecz, wiadra z lawa (ktos musi tym goscia na drabinkach zafundowac goracy prysznic)

Pomysl 2. jest bardziej skomplikowany ale owocuje wg. Mnie w ciekawsza rozgrywke. Po konsultacji ze mna sadze ze mozna zedytowac badz dodac nowe zasady obowiazujace w tym trybie. Tu rowniez mysle ze administracja serwera da mi zielone swiatlo I teren do stworzenia tej lokacji.

W obu trybach potrzebne beda: tryb creative I mozliwosc korzystania z pluginu world edit. :D z gory dziekuje za przeczytanie tego jakze bardzo obszernego artykulu i zapraszam do komentowania go. Pozdrawiam M_Ozg!
 
Czesc jestem M_Ozg i chcialbym zaprezentowac brak przycisku alt na klawiaturze
Dobre xDD. Cześć cześć. Pierwszy raz widzę kogoś ogarniętego, kto gra w MineCrafta. Po prostu nie wierzę. Chyba że całą treść z tematu skopiowałeś od kogoś. Nie ważne, przejdę do pomysłów :D
No to tak obydwa mi się jak najbardziej podobają, tylko teraz pytanie kto takie eventy ogarnie? czy będzie taka osoba? :D
 
Ashuan napisał:
Pierwszy raz widzę kogoś ogarniętego, kto gra w MineCrafta.
O TY k***a! Ja Ci dam w d*** za takie coś...

@topic, może pomysł być dobry. Już takie coś było na serwerze neda (później Bezieg00). Dużo graczy w to grało.
 
Popieram bez wątpienia Ashuana, bo pomysły są interesujące. Wątpię czy administracja(Matti) pozwoli Ci na samodzielną budowę eventów. Co prawda dziś mam zamiar stworzyć ''Mobarenę'', która myślę, że nadałaby się do pierwszego eventu. Nagrody za zabicie 3 zombie? No nie jestem do końca przekonany...Po za tym mag ma otrzymać potki? Zapewne ucieknie z nimi, za co i tak dostanie killa, a itemki zostaną zabrane, ale to zepsuje przebieg eventu. ; /
PUNKT2. Wystarczy zbudować 2 identyczne zamki, a na środku pomnik... Za dużo to nie trzeba robić, konstrukcja zajmie do 15 minut, po czym przyjdzie z 10min, na dodatki itp. Gracze zamiast rozwalić ten pomnik, raczej będą grać ''na szybkiego'' czyli po prostu rozwalać siebie...

Zobaczymy co na to reszta, ja osobiście mogę to zbudować /vanish i nie ma problemu ^ ^
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry