funko fusion

Problem Problem ze spowalnianiem myszy w cs go i innych grach

Witam. Otóż mam problem z myszką w grach. Od jakiegoś czasu myszka zaczeła zwalniać i przeskakiwać na jakiś czas i potem wracała do normalności głównie po dołączenia do serwera w cs go i w trakcie gry. Dodam, że problem jest tylko w grach na pulpicie czy podczas używania przeglądarki problem nie występuje. Jeszcze co do myszki podłączyłem inną i nie było tego problemu co na mojej głównej. Czytałem, że przyczyną mogą być spadki fps, które u mnie nie występują. Nie mam też włączonej akceleracji myszy i w cs go mam komende m_rawinput 1 synchronizacji pionowej też nie mam. Macie myszkę i specyfikacje komputera.

Mysz: Rival 100
Podkładka: Steelseries qck ta mniejsza

Komputer:
gtx 660
8gb ram
procesor i5
 
Witam. Otóż mam problem z myszką w grach. Od jakiegoś czasu myszka zaczeła zwalniać i przeskakiwać na jakiś czas i potem wracała do normalności głównie po dołączenia do serwera w cs go i w trakcie gry. Dodam, że problem jest tylko w grach na pulpicie czy podczas używania przeglądarki problem nie występuje. Jeszcze co do myszki podłączyłem inną i nie było tego problemu co na mojej głównej. Czytałem, że przyczyną mogą być spadki fps, które u mnie nie występują. Nie mam też włączonej akceleracji myszy i w cs go mam komende m_rawinput 1 synchronizacji pionowej też nie mam. Macie myszkę i specyfikacje komputera.

Mysz: Rival 100
Podkładka: Steelseries qck ta mniejsza

Komputer:
gtx 660
8gb ram
procesor i5
--- Post updated ---
No to mycha do wymiany...
Ale właśnie wszędzie chodzi dobrze ale w cs zwalnia nie cały czas ale tak parę razy w ciągu dnia
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z myszką Rival 100, który objawia się w grach, zwłaszcza w CS:GO. Skoro problem nie występuje z inną myszką, można przypuszczać, że problem tkwi w samej myszce lub jej konfiguracji. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc:

1. **Aktualizacja sterowników**:
- Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do myszki Rival 100. Możesz znaleźć je na stronie producenta.

2. **Oprogramowanie SteelSeries Engine**:
- Sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania SteelSeries Engine, które służy do zarządzania urządzeniami SteelSeries. Czasami aktualizacja tego oprogramowania może rozwiązać problemy z myszką.

3. **Zmiana portu USB**:
- Spróbuj podłączyć myszkę do innego portu USB. Czasami problem może wynikać z problemów z konkretnym portem USB.

4. **Czyszczenie sensora myszki**:
- Upewnij się, że sensor myszki jest czysty i nie ma na nim żadnych zanieczyszczeń, które mogą wpływać na działanie myszki.

5. **Test na innej podkładce**:
- Chociaż podkładka SteelSeries QcK jest wysokiej jakości, spróbuj sprawdzić myszkę na innej powierzchni, aby wykluczyć problem z podkładką.

Jeśli te kroki nie przyniosą rezultatu, możliwe, że twoja myszka ma problem sprzętowy. W takim przypadku warto skontaktować się z działem wsparcia klienta SteelSeries lub rozważyć ewentualną naprawę czy wymianę myszki.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą rozwiązać Twoje problemy z myszką.
 
Back
Do góry