funko fusion

Strzelanki Problem z wyszukiwaniem serwerów CS:GO

  • Thread starter Thread starter sky323
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

sky323

Gość
Witam. Niedawno kupiłem cs'a na drugie konto za pomocą giftu. Potwierdziłem odbiór gry na e-mailu, jednak nie mogę wejść na żaden serwer, ponieważ nie wyszukuje mi ich. Resetowałem steam'a kilka razy, ani nie gram w trybie offline. Na pierwszym koncie działa wszystko idealnie, a tym drugim nic. Podsyłam Wam ss'y może pomogą:

 
Mój kolega kupił 5-6 kont takim samym sposobem co ja i mógł normalnie grać. Z tego co wiem gra powinna mi działać, ponieważ kupiłem ją za prawdziwe pieniądze, czyli tak naprawdę wydałem te 5 euro, lecz wysłałem na inne konto. Natomiast aby można było zapraszać innych ludzi trzeba doładować konto 5 euro, a ja chcę zwyczajnie sobie na tym koncie pograć nie zapraszając graczy.
 
Dokładnie tak jak napisał Wujscio Dobra Rada musisz doładować sobie konto steam a potem zakupić sobie jakąś grę.
 
Wyłącz firewall i zrestartuj komputer. Następnie wyłącz tymczasowo ochronę antywirusową (lub chwilowo usuń antywirusa) i sprawdź co się będzie działo.
Jeśli to nie pomoże, sprawdź spójność plików gry narzędziem steam'owym.
Daj znać czy pomogło.
Wydaje mi się jednak, że faktycznie musisz posiadać jakąkolwiek grę zakupioną przez siebie lub środki w portfelu STEAM.
 
Back
Do góry