funko fusion

Problem Problem z włączeniem gry Farming Simulator 2017.

  • Thread starter Thread starter lukasz51195
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
L

lukasz51195

Gość
Witam posiadam właśnie tą grę na komputerze ale przy próbie jej włączenia wyskakuje mi komunikat Farming Simulator 2017. exe nie jest prawidłową aplikacją systemu win32. O co tu chodzi.?? Jestem zielony w tych sprawach wiec pytam was. Mój komp ma 3G ramu, 2.6 x2 procesor,karta to pentium dual core E5300 i system to xp. To tyle co wiem. Proszę was o Pomoc. Pozdrawiam.
 
Farming simulator nie jest prawidłową aplikacją systemu win32, ponieważ masz windows XP.

FS17 wymaga conajmniej windowsa visty (Service Pack 1), więc przykro mi, ale bez zmiany systemu raczej nie odpalisz.

PS. Zacznijmy od tego, czy gra jest oryginalnie kupiona?
 
Tu nie ma się co zastanawiać. Korzystasz z systemu, który Microsoft już całkowicie porzucił, nawet pod względem łatek zabezpieczeń i wsparcia technicznego. Producenci oprogramowania również go porzucają.
"Pentium Dual Core E5300" to twój procesor - pytanie brzmi jaka jest twoja karta graficzna... Skorzystaj z programu np. GPU-Z by się dowiedzieć.

PS. Zacznijmy od tego, czy gra jest oryginalnie kupiona?
Przestańcie się o to pytać... Póki problem nie może być powiązany z oryginalnością gry, to po cholerę się tego dowiadywać?
 
Back
Do góry