funko fusion

Strzelanki Problem z uruchomieniem gry cod bops 2

  • Thread starter Thread starter exsledz
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
E

exsledz

Gość
Witam

Na wstępie dodam, że jestem w temacie gier ignorantem. Wczoraj kupiłam tacie na urodziny Call of Duty Black Ops II. Zainstalowałam grę na jego laptopie (który spełnia wymagania sprzętowe). Po instalacji, przy próbie uruchomienia gry (już na poziomie intro, wyrzuca mnie z niej do Windowsa. Komunikat który się pojawia to "unhandled exception". Czasem intro w ogóle się nie wyświetla, słychać jedynie dźwięk filmiku albo pojawia się czarny ekran z wiecznie kręcącym się kursorem ("praca"). Dodam, że gra jest oryginalna. Korzystając z rad z innych for zmieniłam nawet datę systemową na bodajże 14.11.12, strefa czasowa Hongkong. Ściągnęłam tez najnowsze sterowniki do karty graficznej. Czy ktoś może mi pomóc? Czuję się zażenowana swoim prezentem ;). Liczę na to, że jednak zadziała, zwłaszcza że płyta kosztowała mnie 130 zł. Szczerze błagam o pomoc!! ;)

Z góry dzięki.

N.
 
Hm...gdybym chciała ściągać pirata nie wydawałabym 130 zł. Poza tym nie mam czasu na ściąganie. Nie da się tego jakoś inaczej załatwić? Jestem strasznie poirytowana, to chyba kara za uczciwość ,albo raczej frajerstwo.
 
Win7
intel(r) core(tm) i3-2350m [email protected], 2300 MHz, rdzenie 2, procesory logiczne 4
64 bitowy system operacyjny
NVIDIA GeForce GT 630M
Zainstalowana pamięć fizyczna (ram) 8 Gb
Całkowita pamięć fizyczna 7,92 gb
dostępna pamięć fizyczna 5,77 gb
Dostępna pamięć wirtualna 13,6 gb

Mam nadzieję, że o to chodziło ;)
 
Możliwości:
1. sprawdzenie plików narzędziem platformy steam
2. uruchomienie gry z uprawnieniami administratora systemu
3. sprawdzenie firewalla czy aby nie blokuje jakiegoś połączenia
4. reinstalacja gry
5. reinstalacja sterowników karty graficznej
6. aktualizacja pakietu DirectX

Tylko takie możliwości przyszły mi do głowy.
 
Nie próbowałam jeszcze tylko 2 i 4, ale spróbuję, pomimo że mam ochotę rzucić tym o ścianę.
 
Koleś miał taki sam problem jak ty, mimo posiadania oryginalnej gierki. Żebyś nie musiała wertować pozwolę sobie go zacytować z rozwiązaniem problemu :

To allow the game to launch disable all sound / recording devices except onboard and then when the game is open re enable them.

edit: found a glitch, you can't select your sound card in the menu when you do this...

edit 2: if you have nothing plugged into onboard even if it is selected within COD the sound will come out of your sound card (at least for me anyways)

edit 3: now I disabled everything except my Essence STX and I can launch with it in use.


Popróbuj, może akurat się uda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry