funko fusion

Problem z uruchomieniem gry COD 2WW

Dragun

Użytkownik
Cześć Wszystkim Problem polega na tym kilka dni temu kupiłem sobie gierke i przez kilka dni normalnie grałem nic sie nie działo i pewnego dnia odpalam grę i wyskakuje mi taki problem że " Gra Call of duty 2 WW nie została poprawnie zamknięta. Czy chcesz uruchomić gre w trybie bezpiecznym ? " I nie da sie nic zrobić po chwili komunikat znika i nic sie nie dzieje gra sie nie włącza. LICZĘ NA WASZĄ POMOC Z GÓRY DZIĘKUJE
 
Cześć! Rozumiem, że napotkałeś problem z uruchomieniem gry Call of Duty 2 WW. Spróbujmy rozwiązać to krok po kroku.

1. **Tryb bezpieczny**:
Przede wszystkim spróbuj uruchomić grę w trybie bezpiecznym, kiedy pojawia się ten komunikat. To może pomóc, jeśli problem jest związany z ustawieniami graficznymi lub innymi opcjami gry.

2. **Sprawdzenie plików gry**:
- Jeśli korzystasz z platformy Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na grę w bibliotece, wybierz "**Właściwości**", przejdź do zakładki "**Pliki lokalne**", a następnie kliknij "**Sprawdź spójność plików gry**". W innych platformach proces może wyglądać niżej podobnie.

3. **Aktualizacje sterowników**:
- Upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są aktualne. To może wymagać wejścia na stronę producenta Twojej karty graficznej (np. NVIDIA, AMD) i pobrania najnowszych sterowników.

4. **Reinstalacja gry**:
- Jeśli powyższe kroki nie pomogą, spróbuj reinstalować grę. Usunięcie i ponowne zainstalowanie może naprawić problemy z plikami gry.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże Ci wrócić do gry. Powodzenia!
 
Back
Do góry