funko fusion

Strzelanki Problem z uruchomieniem BF4

B

bartosz159

Gość
Witam
Mam problem z włączeniem gry, zarówno kampanii jak i gry sieciowej. Podczas łączenia z serwerem wyskakuje mi błąd "Program Battlefield 4 przestał działać" nie wiem co może być przyczyną. Prosze o pomoc. Wyskakuje mi też błąd "Nie udało się nawiązać połączenia z grą BF4. Użyj Menadżera zadań, aby ją zamknąć."

Wersję gry (sklepowa/aukcja/skan/box itp) Sklepowa
Wersję systemu (wersja/ilu bitowa/legalna/nielegalna) Legalna
Konfigurację komputera:
- procesor AMD FX 4100 3.60GHz
- karta graficzna Radeon hd6700 vapor-x
- płyta główna Asus M5A97
-ilość pamięci 4gb
Windows 7 32bit

Dzięki z góry za pomoc
 
Czesc!Ja też tak mam.Kupilem dzisiaj gre i mam dokladnie to samo co ty.Nie można nawiązać polączenia z BF4..Wiesz już może o co chodzi?Pomocy!!!
 
Niestety nie pomogło ;/ Instalowałem sterowniki, reinstalowałem gre i punkbuster, wyłaczałem zapory i nic ;/ Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to przeinstalować system
 
Sluchajcie!!!Sprobujcie gre odpalic jako administrator u mnie hula jak marzenie...pozdro
 
ja wszedłem i menadzer zadan i w uruchomione i zamknołem w precesy lub uruchomione- bf4 (tak sie nazywal proses który trzeba było zamknąć)
 
Macie może tak że niema glosu w multi,że nie slychać jak przeładowuje,nie słychać pojazdow?O kampani wogle nie wspomne bo wkampanie wcale nieda sie grać bo nie wchodzi...wiecie cos o tym ?co to sie do ku**y nedzy z ta gra dzieje?tyle pieniedzy...
 
@Rosa przede wszystkim trzeba zachować spokój. To normalne, że po premierze (zwłaszcza tak rozbudowanej gry) będą pojawiały się bardzo denerwujące problemy techniczne. Ja aktualnie updatuję BF4 i po raz pierwszy przysiądę do gry (nie licząc bety). Mam nadzieję, że część zgłaszanych błędów została poprawiona :)
Co jak co ale DICE/EA wydają sporo patchy i starają się poprawiać największe bugi w miarę szybko. Spokój nas uratuje! :D
 
No Mati Jesteś zajefajny Facet!!!!Już moge spać spokojnie....Uspokoiłeś mnie...dziekóweczka.Pozdrawiam serdecznie!!!Elo!!!
 
Back
Do góry