funko fusion

Problem z uruchomieniem Battlefield 3 i Battlefield 4

  • Thread starter Thread starter jaszczur1992
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
J

jaszczur1992

Gość
Witam... mam problem z uruchomieniem gier z serii Battlefield na nowo co zakupionym laptopie Lenovo Y510p... Mój sprzęt to:
Intel(R) Core(TM) i5-4200 CPU @ 2.50GHz w turbo 3.1 Ghz
8GB Ram
Nivida GeForce GT 755M Sterowniki najnowsze... tzn ma najnowszą aktualizacje...
Windows 7 ultimate x64
I bardzo ważna rzecz: MAM ZAINSTALOWANEGO Directx 11

Wiec najpierw problem z BF3:

Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki oto błąd:
file.php


Dziwne jest to bo jak napisałem powyżej mam directx 11 i Call Of Duty Ghosts chodzi mi normalnie ( i to na wysokich wymaganiach) jak i Crisis 3 mi działa (na średnio wysokich)... Tzn wg mnie te 2 gry widzą tego directx'a 11 a Bf już nie...

Może ktoś wie jak mi pomóc a jeśli nie wie, to może pomoże w sprawie co do BF 4:

Jeśli chodzi o BF4 do problem jest taki... gdy próbuje odpalić BF4.exe to wyskakuje mi taki błąd:
file.php

Ten plik pobrałem wrzuciłem go do Systemu32 a gra tego dalej nie widzi... I jeśli używam tego skrótu do dale mam ten błąd
...A jeśli próbuje uruchomić BF4_x86.exe to też chciał jakiegoś pliku.. ten plik też mu wgrałem i teraz wyskakuje to:
file.php

Gdzieś wyczytałem ze potrzebne jest .NET Framework 4.0.. wieć wgrałem .NET Framework 4.5.1.. nic nie pomogło
... na innym forum pisali coś o Microsoft Visual C++ 2010 więc też to wgrałem i dalej nic.... ktoś wie o co chodzi.. bo ja już wymiękam..


Z Góry dziękuje za pomoc i prosił bym o rady jasne i konkretne... (łopatologicznie :P)
 
Back
Do góry