funko fusion

Problem z Uplay na linux.

C

Chartyzamer

Gość
Witam
Kupiłem grę Prince of Persia : Zapomniane Piaski, a wraz z nią zainstalował się program Uplay(jest potrzebny, by zagrać).
Działam na linuksie i instalowałem grę za pomocą instalatora z PlayOnLinux.
Mój problem polega na tym, że gdy Uplay pobierze już wszystkie aktualizacje, pojawia się nowe okno z napisem "Szukam uaktualnień"(Looking for updates) i trwa to w nieskończoność. Wie ktoś jak to rozwiązać?
 
Hmm, próbowałeś przeinstalować gre?
Może pomoże ;_; A jeśli nie, zwróć się do supporta Uplay.
 
Arab ty noobie, mówiłem tylko że mi kazali (do tej pory nie zwrócili gry ani pieniędzy). Pewnie zwrócą kwotę za jaką kupiłem, gdy gra była na promocji i będą mnie mieć gdzieś.
 
Witaj! Rozumiem, że masz problem z Uplay na Linuksie, gdy próbujesz zagrać w grę Prince of Persia: Zapomniane Piaski. Poniżej przedstawiam kilka możliwych rozwiązań:

1. Zaktualizuj Wine i PlayOnLinux:
Upewnij się, że masz najnowsze wersje Wine oraz PlayOnLinux. W starszych wersjach mogą występować problemy z kompatybilnością.

2. Zastosuj odpowiednie ustawienia Wine:
W PlayOnLinux przejdź do konfiguracji dla Prince of Persia: Zapomniane Piaski i ustaw wersję Wine na jedną z wcześniej przetestowanych wersji (np. 5.x lub 6.x). Czasami konkretne wersje Wine lepiej sobie radzą z określonymi aplikacjami.

3. Skorzystaj z alternatywnego trybu uruchamiania:
Możliwe, że Uplay ma problem z automatycznymi aktualizacjami. Spróbuj uruchomić Uplay w trybie offline:
- Po uruchomieniu Uplay, przed zalogowaniem się, w prawym dolnym rogu okna znajdziesz opcję „Praca offline”. Wybierz tę opcję, a następnie spróbuj uruchomić grę.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem. Jeśli problem nadal będzie się pojawiał, postaram się pomóc bardziej szczegółowo. Powodzenia!
 
Back
Do góry