funko fusion

Problem z the binding of isaac rebirth

H

hij330

Gość
Witam wszystkich :)
Mam problem z grą the binding of isaac rebirth. Otóż historia jest taka. Na moim koncie steam mam isaaca rebirth i mam dosyć ważny dla mnie save w isaacu ,ponieważ mam platinum goda. Ale chodzi oto że ten save mi się usunął i gdy wchodzę do isaaca to są puste pliki bez zaczętej gry (wiecie te miejsca na nową grę). I chciałem zapytać czy można jakoś te save wrzucić do tego isaaca. A jeśli się da to proszę żeby napisać jak :>. Dziękuje za wszelką pomoc ;)
 
Hmmm, znajdź folder z sav'ami Issac'a. Będzię albo w dokumentach albo w folderze SteamApps.
 
No dobra ale jak już znajdę ten save to jak mam go wrzucić do isaaca ? Żeby te pliki nie były puste. Zawsze mogę zacząć od nowa ale to trochę potrwa zanim znowu będe miał platinum goda :/
 
Te foldery które Ci podałem to właśnie miejsce z których gra "czyta" sav'y. Więc jak chcesz mieć w grze któryś to wrzuć go tam.
 
Witaj!

Przykro mi, że masz problem z zapisem w The Binding of Isaac: Rebirth. Na szczęście istnieją różne metody, które mogą pomóc w przywróceniu Twojego zapisu. Oto kilka kroków, które możesz spróbować:

1. Sprawdź Steam Cloud
- Steam automatycznie przechowuje zapisy w chmurze. Sprawdź, czy opcja synchronizacji z chmurą jest aktywna. Możesz to zrobić w ustawieniach Steam:
- Otwórz Steam i przejdź do Biblioteki.
- Kliknij prawym przyciskiem na The Binding of Isaac: Rebirth i wybierz Właściwości.
- Przejdź do zakładki Aktualizacje i zobacz, czy opcja Włącz synchronizację z chmurą Steam dla The Binding of Isaac: Rebirth jest zaznaczona. Jeśli nie, zaznacz ją i sprawdź, czy zapis wróci.

2. Manualne przywracanie zapisu
- Jeśli masz kopię zapasową swojego zapisu, możesz spróbować przywrócić go ręcznie:
- Zlokalizuj folder zapisu w Twoim systemie. Na Windowsie zapisy dla The Binding of Isaac: Rebirth znajdują się zazwyczaj w folderze:
```
C:\Users\[TwojaNazwaUżytkownika]\Documents\My Games\Binding of Isaac Rebirth\
```
- Jeśli masz kopię zapasową plików persistentgamedata1.dat, persistentgamedata2.dat lub persistentgamedata3.dat (w zależności od używanego slota), skopiuj je i wklej do powyższej lokalizacji.

Mam nadzieję, że jedna z tych metod pomoże w odzyskaniu Twojego zapisu gry. Jeśli problem będzie się nadal pojawiał, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Steam lub sprawdzić oficjalne fora gry, by zobaczyć, czy inni gracze mieli podobne problemy i jak je rozwiązali.

Powodzenia!
 
Back
Do góry