funko fusion

Problem Problem z Team Fortress 2 po wymianie karty graficznej.

W

Wajrus

Gość
Witam, otóż zaistniał u mnie pewien problem. Mianowicie rano grałem sobie spokojnie w TF'a, kiedy to po matchmakingu wymieniłem sobie kartę graficzną na nowszą. Po wymianie TF przestał działać. Wygląda to tak, że kiedy jest ekran startowy (Że produkcji Valve itd.) to kiedy przyjdzie czas na pokazanie, że gra jest na silniku source zacina się i wyrzuca do pulpitu. Reinstall nie pomógł, sprawdzałem spójność plików gry i wszystkie są OK. W czym może tkwić problem? Wszystkie inne gry na source działają.
 
Z Nvidia Geforce 650 na MSI Geforce GTX 750 Ti. Wyłączyłem kompa wyjąłem starą kartę i włożyłem nową ^^. Sterowników nie sprawdzałem.
#edit

Po pokazaniu tego że gra jest na silniku source wyskakuje błąd gdzie jest napisane, że jakiś plik jest uszkodzony z tłem grubego, coś mniej więcej Invalid or corrupt file in console/materials/background heavy.vtf, ale karta graficzna nie ingeruje przecież w pliki... zapomniałem tego dopisać, a takiego pliku nie mogę znaleźć
 
Błędów nie można podawać "mniej więcej", jak jest problem z przepisaniem to rób screeny. Ale patrząc na moje pliki to może się rozchodzić o tą teksturę dokładniej, tak?: materials/console/characters/heavy.vtf
Co do sterowników to zmieniłeś kartę na taką opartą na innej architekturze (Kepler --> Maxwell). Odinstaluj stare sterowniki i zainstaluj najnowsze, choćby dla świętego spokoju.
 
Back
Do góry