funko fusion

Problem z stroną

J

JDabrowsky

Gość
Witajcie :D!
Hje hje, już drugi raz mam problem i gdy chcę wejść na moją stronę, wyskakuje mi błąd:
"Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną"

To także dzieje się z moim blogiem więc to nie wina MyBB - Matti. Za pierwszym razem to samo przeszło, tak będzie pewnie i teraz, ale nie chcę mieć już więcej takich przykrości - co mam zrobić :)?
 
Masz dobrze zaktualizowaną datę na kompie ? Mi się tak robiło, że niby jakieś certyfikaty potrzebne :D.
 
JDabrowsky napisał:
Witajcie :D!
Hje hje, już drugi raz mam problem i gdy chcę wejść na moją stronę, wyskakuje mi błąd:
"Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną"

To także dzieje się z moim blogiem więc to nie wina MyBB - Matti. Za pierwszym razem to samo przeszło, tak będzie pewnie i teraz, ale nie chcę mieć już więcej takich przykrości - co mam zrobić :)?

http://www.hotfix.pl/niektore-strony-in ... e-a109.htm
 
Świeżutki nowiutki hosting idący skrętką prosto z

zimbabwe+1.jpg
 
Cześć Matti :D!

Twoje problemy z dostępem do strony mogą mieć wiele przyczyn, ale spróbujmy rozwiązać to krok po kroku.

1. **Sprawdź połączenie internetowe**: Upewnij się, że Twoje połączenie z internetem działa poprawnie. Spróbuj otworzyć inne strony, aby upewnić się, że problem nie leży po stronie Twojego dostawcy internetu.

2. **Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki**: Czasem przeglądarka może przechowywać przestarzałe informacje o stronach, co sprawia problemy. Spróbuj wyczyścić cache w Google Chrome:
- Kliknij na trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki.
- Wejdź w Ustawienia, a następnie Prywatność i bezpieczeństwo.
- Wybierz Wyczyść dane przeglądania i zaznacz opcję Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.
- Kliknij Wyczyść dane.

3. **Problem serwera**: Jeśli problem występuje na obu Twoich stronach, może to sugerować, że serwer, na którym są one hostowane, ma chwilowe problemy. Skontaktuj się z usługodawcą hostingu, aby sprawdzić, czy wszystko działa prawidłowo po ich stronie.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem! Jeśli problem będzie się powtarzał, daj znać, a postaramy się wymyślić coś innego.
 
Back
Do góry