funko fusion

problem z steam oraz pytanie

Status
Zamknięty.
Najpierw problem-
Jak wyłączam steama to nadal jestem online a znajomi mówią, że jestem offline. Jak to naprwić czy z czasem się to naprawi?

Teraz pytanie-
Czy jak kupiłem kod od jakiegoś typa z g2a na gre i była wykorzystana i niechcący kliknołem odzyskaj konto i informacja zostaje przykierowana do maila właściciela kodu to zna moje hasło i login do steama?
 
Ostatnia edycja:
Najpierw problem-
Jak wyłączam steama to nadal jestem online a znajomi mówią, że jestem offline. Jak to naprwić czy z czasem się to naprawi?

Teraz pytanie-
Czy jak kupiłem kod od jakiegoś typa z g2a na gre i była wykorzystana i niechcący kliknołem odzyskaj konto i informacja zostaje przykierowana do maila właściciela kodu to zna moje hasło i login do steama?
Nie masz na telefonie włączonego Steama przypadkiem? ;)

Co do G2A to pisz do ich supportu.
 
Nie masz na telefonie włączonego Steama przypadkiem? ;)

Co do G2A to pisz do ich supportu.
Nie miałem, lecz ten błąd naprawił się sam.A co do g2a to już po tym dostałem kod ale bardziej zastanawia mnie bezpieczeństwo konta steam o czym pisałem w wątku. Wiem, że steam ma zabezpieczenia w stylu token steam na telefonie ale czy po tym koleś dostaje moje login i hasło czy dam login, czy nic?
 
Nie do końca rozumiem twój problem z kodem...

Czy jak kupiłem kod od jakiegoś typa z g2a na gre i była wykorzystana i niechcący kliknołem odzyskaj konto i informacja zostaje przykierowana do maila właściciela kodu to zna moje hasło i login do steama?
Gdzie kliknąłeś te "Odzyskaj konto", na Steamie? Dlaczego informacja o odzyskiwaniu konta miałaby zostać przekierowana do "właściciela kodu" skoro konto jest twoje?
 
Nie do końca rozumiem twój problem z kodem...


Gdzie kliknąłeś te "Odzyskaj konto", na Steamie? Dlaczego informacja o odzyskiwaniu konta miałaby zostać przekierowana do "właściciela kodu" skoro konto jest twoje?
Informacja poszła do maila osoby, która pierwsza miała kod, tyle mogłem zrozumieć. A to, że wiadomość powinna być wysłana na mój amail a nie jego to tego bardziej nie rozumiem.
 
Dostał login i link do zresetowania hasła na tym koncie.
Jak to się stało, że miałeś na tym koncie czyjegoś maila ustawionego? Kupiłeś konto od kogoś zamiast założyć swoje? Jak tak to możesz tylko obwiniać siebie :P
Możesz spróbować napisać do supportu Steama, ale jeśli nie będziesz miał wystarczających dowodów na posiadanie konta, to szykuj się na jego utratę.
 
Dobra, to dobrym wyjaśnieniem tej sprawy jest to, że po prostu źle przeczytałem komunikat po kliknięciu odzyskaj konto. Bo emaila od założenia mojego konta jest mój, i nikt go nie zna poza mną. Z moim kontem nic się nie dzieje a jak będą problemy to po prostu napisze do sapportu. można zamknąć temat :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry