funko fusion

Problem z Sim City

  • Thread starter Thread starter magdzia115
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

magdzia115

Gość
Witam! Dotychczas gra Sim City chodziła dobrze na komputerze (ma pół roku), ale po usunięciu innych gier takich jak symulatory, zaczął mi wyskakiwać błąd 1008 - przydzielenie zasobu graficznego nie powiodło się. Gra chodziła bardzo dobrze, nic się nie przycinało do momentu kiedy nie usunęłam innych gier. Co zrobić, żeby znowu chodziła?
 
To również nic nie pomogło. Dodam, że po włączeniu komputera wyświetla się taki komunikat - Nie jest zainstalowany żaden sterownik graficzny AMD albo sterownik AMD działa nieprawidłowo. Czyli pewnie muszę poszukać sterownika, żeby gra działała?
 
Odinstaluj sterowniki karty graficznej i zainstaluj na nowa, pobierz direct X i zainstaluj swerza kopie.
 
Miałem podobną sytuację i faktycznie rozwiązanie podane przez kolegę powyżej jak najbardziej pomogło. Te gry... Tyle z nimi radości, ale problemów co nie miara. I chyba za to je uwielbiamy, prawda?
 
Witaj!

Chętnie pomogę rozwiązać problem z grą Sim City. Błąd 1008 dotyczący przydzielenia zasobu graficznego może wynikać z kilku różnych przyczyn. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować naprawić ten problem:

1. Aktualizacja sterowników karty graficznej
Czasami po usunięciu innych gier może dojść do problemów ze sterownikami. Wejdź na stronę producenta swojej karty graficznej i pobierz najnowsze sterowniki. Następnie zainstaluj je i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

2. Sprawdzenie i aktualizacja systemu operacyjnego
Upewnij się, że system operacyjny jest aktualny. Możesz to zrobić, sprawdzając dostępność aktualizacji w ustawieniach systemowych.

3. Ponowna instalacja gry
Czasami pliki gry mogą ulec uszkodzeniu po usunięciu innych aplikacji. Spróbuj odinstalować Sim City, a następnie zainstalować ją ponownie. Upewnij się, że po odinstalowaniu usuwasz wszystkie pozostałości plików gry przed ponowną instalacją.

Daj znać, czy któreś z tych rozwiązań pomogło. Jeśli problem będzie się utrzymywał, spróbujemy czegoś innego!
 
Back
Do góry