funko fusion

Problem z Shift+Tab społeczność steam

Witajcie, otóż mam drugi problem. Gdy pierwszy raz zainstalowałem Steama (2012) było dobrze, do aktualizacji na rok 2013 zrypało mi się coś we wszystkich grach. Prawie nigdy nie uruchamia się Społeczność Steam poprzez naciskanie dwóch klawiszy Shift + Tab. W własciowsciach mam zaznaczone ,,Włącz dostęp do społeczności steam w grze'', więc nie wiem oco może chodzić. Zmieniałem układ klawiszy na inny niż shift + tab i tak to nic nie dało. A więc może ktoś poradzi co mam robić? Już szukałem nawet na googlach jak to zrobić, robiłem to co inni tam pisali i tak nic mi to daje.
 
Spróbuj zrobić tak:
Wchodzisz w Steam, dalej w opcje Steam'a, teraz w kartę "podczas gry", zaznaczasz ptaszkiem "włącz dostęp do społeczności podczas gry" i ustawiasz sobie skrót, proponuje zmienić z Shift+tab, bo to jest często używane w samym CS.
 
Napisałem że zaznaczyłem ''włącz dostęp do społecznośći podczas gry''
I zmieniałem skrót.
Czekam na help'a :c
PS. Nie chodzi nic o skróty, po prostu jak właczasz steam, to w dolnym prawym rogu jest Skorzystaj z usługi Społeczność Steam, a jak włączam np. TF2, Unturned, Uriels Chasm. To nie widać tego okieneczka.
 
W bezkresie internetu znalazlem coś takiego :P
Może to coś pomoże:
antywirus, a dokładnie Kaspersky przeważnie blokuje dostęp do społeczności steam. Po prostu wyłącz antywirusa i sprawdź.
Włącz steama i wejdz do folderu gdzie on jest i uruchom "GameOverlayUI.exe".

EDIT:
Ale też znalazłem jakiś wątek w którym ktoś pisze że ma 2 konta steam i na jednym cała społeczność działa a na drugim nie. Próbowałeś napisać do Supportu?
 
No mi w GTA tylko nie działa Steam community, ale z tym GTA wogóle są jakieś wixy. Spróbuje jeszcze coś poszukać może znajde.
A może jakiś inny antywirus. lub reintal steam.
Taka instrukcja do reinstalu:
"skopiuj (a raczej wytnij folder "steamapps" zeby miec backup - nie bedziesz sciagal gier od poczatku tylko spowrotem jak zainstalujesz steama wkleisz do folderu) z folderu "Steam" i zainstaluj steama od nowa"
 
Hmm a masz może jakieś inne konto steam zeby sprawdzić czy na innym ci to działa?
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchamianiem Społeczności Steam w grze. Skoro już sprawdziłeś ustawienia i próbowałeś różnych kombinacji klawiszy, to oto kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać problem:

1. **Sprawdzenie aktualizacji Steam**: Upewnij się, że masz najnowszą wersję Steam. Czasami aktualizacje mogą zawierać poprawki do tego rodzaju problemów. Przejdź do **Steam > Ustawienia > Zakładka 'Interfejs' > 'Sprawdź aktualizacje klienta Steam'**.

2. **Konflikt z oprogramowaniem trzecim**: Niektóre programy, takie jak aplikacje do nagrywania ekranu czy oprogramowanie antywirusowe, mogą zakłócać działanie nakładki Steam. Spróbuj tymczasowo wyłączyć te programy i sprawdzić, czy problem zniknie.

3. **Przeinstalowanie Steam**: Jeśli powyższe kroki nie pomogą, spróbuj przeinstalować Steam. Czasem ponowne zainstalowanie klienta może naprawić problemy z jego działaniem. Pamiętaj, żeby wykonać kopię zapasową swoich gier, aby nie musieć ich ściągać ponownie.

Jeżeli po tych krokach problem nadal będzie występował, rozważ kontakt z pomocą techniczną Steam, która może zaoferować bardziej szczegółowe wsparcie. Powodzenia!
 
Back
Do góry