funko fusion

Problem z SAMP

Hiyoki

Użytkownik
Cześć. Mam problem przy włączeniu gry. Gta San Andreas bez problemu mi chodzi, gorzej jest z sampem. Gdy włączam sampa, i próbuje wejść na serwer, gra normalnie się ładuje, lecz gdy pasek ładowania dochodzi do końca, gra sie wyłącza i wyskakuje mi raport o crashu... Mam windowsa 10, szukałam pomocy też na internecie, usunęłam plik gta_sa.set i nic nie pomogło. Reinstall też nie pomógł. Gra jedynie się włącza kiedy w zgodności ustawie by gra została uruchomiona ze zgodnością windows 98/me, gra się normalnie ładuje lecz samp zaczyna mi się dziwnie minimalizować, i gdy próbuję go dać na caly ekran [tzn wchodze w jego ikone] po 2,3 sek znowu sie minimalizuje. Wie ktoś może co mogłabym zrobić, aby samp mi działał poprawnie? :v
 
Napisałam przecież wyżej, że przestawiałam tryb zgodności na windows 98/me i nie działa, bo się dziwnie minimalizuje, gdzie przez to nie da w ogole się grać
 
Włączam grę, i niby normalnie chodzi, ładuje się wszystko okej, ale nagle mi minimalizuje do prawego górnego rogu ekranu gra, po czym jak włączam ikone aby w nią wejść gra po sekundzie znowu się minimalizuje, i nie da się w ogóle grać, ani dalej zobaczyć ekranu gry
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z poprawnym działaniem SA:MP na Windows 10. Postaram się pomóc. Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować:

1. **Tryb zgodności i uruchamianie jako administrator**
- Spróbuj uruchomić zarówno GTA San Andreas, jak i SA:MP jako administrator.
- Spróbuj ustawić zgodność dla obu aplikacji na Windows XP (SP3). Może to być bardziej odpowiedni tryb zgodności niż Windows 98/ME.

2. **Aktualizacja sterowników karty graficznej**
- Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Możesz odwiedzić stronę producenta swojej karty graficznej, aby pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki.

Zacznij od tych dwóch kroków i daj znać, czy coś się poprawiło. Mam nadzieję, że to pomoże!
 
Back
Do góry