funko fusion

Problem z samochodówkami.

  • Thread starter Thread starter moog
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

moog

Gość
Mam pewien problem, ponieważ w grach samochodowych i symulatorach
(rigs of rods, maluch sim 2, test drive unlimited 1,gta 4 i kilku innych), gdy jest napęd na tylne koła to przy skręcaniu samochód wpada w poślizg i drift i tracę nad nim kontrolę. Ponowna próba jazdy kończy się niepowodzeniem.
Teraz mam nowego kompa i jest w nim ten problem, a na starym nie występował. Nie wiem co może być przyczyną może jakieś złe sterowniki,kody lub nowa klawiatura.
Proszę o szybką pomoc!!!
 
1. Jeżeli samochód ma napęd na tył i przy skręcaniu dodasz mocniej gazu to będzie oczywistośćią, że samochód wpadnie w piękny drift lub nieudany poślizg.
2. Tak nie było na starym? Widać miałeś takiego dobrego kompa, który w tych marnych pikselach nie był w stanie zanotować poślizgu a nawet jak zanotował to go nie poczułeś, bo miałeś ściny co minute. Teraz kupiłeś porządną maszynę i musisz się do tego przyzwyczaić.
 
Ja jakiś rok temu grałem w maluch sim 2 i jakoś było wszystko dobrze.
Gdy jedziesz samochodem który ma napęd na tylne koła i jak dodasz więcej gazu na zakręcie to możesz się nie wyrobić lub zrobić drift.

Albo przestań grać w samochody i kup sobie jakąś porządną strzelankę :D
Hmm masz nowego kompa..możesz napisać jaki windows,karta graficzna,procesor?
Może coś w tym jest nie tak,lub masz coś przestawione w kompie.
 
Rozumiem Twój problem i chętnie pomogę. Może być kilka przyczyn, dla których samochód wpada w poślizg w grach na nowym komputerze, a na starym tego problemu nie miałeś. Oto kilka możliwości:

1. Sterowniki karty graficznej:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla Twojej karty graficznej. Sterowniki mogą mieć wpływ na działanie gier i ich fizykę.

2. Ustawienia grafiki i fizyki w grze:
Spróbuj dostosować ustawienia grafiki, jak również fizyki w grach. Może być tak, że w nowych grach lub przy wyższych ustawieniach fizyka pojazdu zachowuje się inaczej.

3. Kalibracja kontrolera lub klawiatury:
Jeśli używasz kontrolera, upewnij się, że jest odpowiednio skalibrowany. W przypadku klawiatury, możliwe jest, że różni się ona nieco czułością. Sprawdź ustawienia rozdzielczości klawiatury w systemie operacyjnym.

Mam nadzieję, że te sugestie okażą się pomocne! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pytaj.
 
Back
Do góry