funko fusion

Problem z Outlastem na PC

  • Thread starter Thread starter tomekjankowski
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

tomekjankowski

Gość
Witam.

Otóz mam taki problem postaram się go najdokładniej opisać.
Otóż ściągałem tak jak było wszystko powiedziane oraz zainstalowałem Outlast 1.0.11775. Na PC.
Potem zarzuciłem spolszczenie i odpaliłem gierkę oczywiście od razu mówię , ze na najniższych "obrotach".
Gra chodziła jak i powinna grafika była jaka była , a ścinek kompletnie nie było ;) , ale dojdźmy do tego o co mi chodzi.
Gra działa spokojnie , aż do momentu pierwszej czy drugiej misji gdy muszę zdobyć kartę do pokoju ochroniarzy. Wchodzę do pokoju po czym podchodzę do komputera i wszystko normalnie.. po czym światło gaśnie tak jak powinno , ale po tym jak się włącz ponownie postacią jestem chwile jakby nad pokojem sufitem tak jakby po za teksturami gry po czym znów jestem normalnie w pokoju lecz drzwi są już zamknięte i nie mam możliwości wyjścia lecz powinny być otwarte. Jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to , że jest to system XP 32- bitowy.

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomocy ponieważ jestem w punkcie wyjścia, a bardzo zależy mi na owym tytule.

tj.
 
czy grę pobraleś z legalnego źródła ? Bo my na tym forum piractwa nie popieramy.
 
logos napisał:
czy grę pobraleś z legalnego źródła ? Bo my na tym forum piractwa nie popieramy.

Gdyby nie była to bym nawet nie zadawał tutaj pytania więc podbijam pytanie jeszcze raz. ;)
 
Back
Do góry